Wpis z mikrobloga

@MOTIP: Mojego faceta dalsze kuzynostwo dostaje już 1000zł, a będzie kolejne 1000zł, babka urodziła 3 dzieci, 2 jednemu, ostatnie sama nie wie komu, pracuje dorywczo i nielegalnie w Rajchu, on pracuje nielegalnie w Polsce i zarabia 4tys, większość przepija, dzieci z racji że oficjalnie nie mają co jeść dostają/dostawały stypendium socjalne w szkole. Głosowali na PiS z wiadomych przyczyn. Także, no tylko tyle chciałam napisać. Miłego wypełniania deklaracji podatkowych:)
@naczarak @usurper Nic nie trzeba zabierać.
Wystarczy wprowadzić ogromne zmiany gospodarcze, zwiększyć masakrycznie wartość PLN i będzie bul dupy pisiorków, że na nic ich nie stać( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡ ͜ʖ ͡)ʖ ͡°) ͡°)
I usunąć demokrację, aby nie można było przejąć władzy obiecując przeskalowanie datków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żyć i umierać,
@a__s: To jest tez pewnego rodzaju paradoks - człowiek jest przywyczajony do pewnego standardu, w ktorym zyje od wielu lat i ciezko jest mu sie przestawic na inny. Malo to sie slyszy, ze zwyciezcy lotto staja sie bankurtami, bo nie potrafili umiejetnie zarządzać kapitałem?
@Kelemele: a potrzeba więcej opisu? Wystarczy mieć minimalnie oleju w głowie żeby wywnioskować że kogoś zwyczajnie nie stać na tyle dzieci. A tu widać że rodzice mieli to w dupie i tylko ruchali się jak króliki. Każdy rodzic chce dla swoje dziecka jak najlepiej, chce mu zapewnić byt, dostatnie życie, odpowiednia edukację. Tylko patologicznych rodzic tego nie chce. Bo dla mnie to patologia że ważniejsze od godnego życia jest żeby koleś
Nikt z potrafiących liczyć PLN nie chce mieć dzieci bo oznacza to całkowitą rezygnacje z życia społecznego i własnych wygód


@Python: nie wszyscy rozważają posiadanie dzieci wyłącznie w oparciu o wyliczenia... Ja mam dwójkę, namawiam żonę na trzecie - nie wyobrażam sobie życia bez dzieci. Tak jak Ty sobie nie wyobrażasz bez np. gier czy komputera jako takiego, Gesslerowa bez wielkich wyżerek a Kiepski bez porannej flaszki.
@enron: Nie zrozum mnie źle. Lubie dzieci, może nawet chciałbym mieć w przyszłości potomków.

To co zacytowałeś to nie moje zdanie a obiektywny fakt - część ludzi obecnie nie chce mieć dzieci i dlatego mamy problem z demografią.
@enron: Nie zrozum mnie źle. Lubie dzieci, może nawet chciałbym mieć w przyszłości potomków.

To co zacytowałeś to nie moje zdanie a obiektywny fakt - część ludzi obecnie nie chce mieć dzieci i dlatego mamy problem z demografią.


@Python: napisałeś "nikt z potrafiących liczyć PLN nie chce mieć dzieci", a to nie jest prawda bo to tak jakby powiedzieć że "nikt z potrafiących liczyć PLN nie kupi nowego samochodu jeśli