Wpis z mikrobloga

@muak47: Podpisuję się pod tym ręką i nogą. Im bardziej się gimnastykujesz i napieprzasz żeby żyć na jakimś poziomie, tym bardziej cię zgnoją. Patola będzie hurtowo robić dzieciory i brac na to hajs, a uczciwie pracujacym z wynagrodzenia zabiorą za chwilę podatek od zrobionej kupy.
  • Odpowiedz
@jokefake: W normalnej rodzinie, czy wielodzietnej czy nie, dziecko nie bedzie chodziło głodne, uwierz. Jeśli za dzieciaki biorą sie Seby i Karyny, to sobie nie radzą. Znam rodzinę w której bylo 8 dzieci. Kazde z nich ma ukonczona szkole średnią, część ma studia, pracują. Dlaczego? A to dlatego, że mieli normalnych rodziców, którzy od małego uczyli ich pokory i pracowitosci. Niczego im nie brakowało. Jesli robi sie 8 dzieci, to
  • Odpowiedz
@MOTIP: wszyscy tu piszą z pominięciem najważniejszej kwestii.
Sprawdźcie sobie ile trzeba zarabiać na mieszkanie w większości krajów rozwiniętych i macie odpowiedź czemu kraje "bogate" mają niską dzietność.
Bogate w cudzysłowie, gdyż #!$%@? 20-40 lat na własny kąt bogactwem nie jest.
Inżynieria finansowa banksterów już o to dba, aby ceny mieszkań były dostosowane do długości aktywności zawodowej oraz siły nabywczej w danym kraju. Dostosowane tzn. odpowiednio wysokie.

Jak się jeszcze
  • Odpowiedz
@szpongiel:

źródło wysokich cen mieszkań leży tam gdzie źródło lewackiej, anty-rodzinnej ideologii


Jestem lewakiem, domagam się solidnej polityki mieszkaniowej, której skutkiem miałaby być obniżka cen mieszkań. Nie znam ŻADNEGO LEWAKA, któremu podobałaby się zastana rzeczywistość rynku mieszkań w Polsce. Jak mówi przysłowie "kowal winny, a cygana zabili". Więc sorry, ale wypad stąd ze swoimi urojeniami
  • Odpowiedz
@rrdzony: na tym właśnie polega #lewackalogika, nawet nie potraficie dostrzec prawdziwych celów leżących za propagowanymi przez was ideologiami ani kontrskuteczności własnych działań. Także zupełnie mnie nie zaskakuje, że jako lewak nie dostrzegasz tych powiązań.

Na twoje usprawiedliwienie mogę dodać, że nie jest prosto ich dostrzec gdyż głównymi sponsorami oraz propagatorami lewackich ideologii są światowe elity finansowe (aka banksterzy), czyli ludzie o których potocznie myśli się jako o
  • Odpowiedz