Wpis z mikrobloga

@xbonio: @gentelman: @Kempes: @Kempes: Hue hue - ale sam mam SW od Sony (250zł) i dla kierowcy to jest bajka, nie trzeba wyciągać telefonu czy przełączać nawigacji, tylko wszystko widzisz instant na zegarku, sms, kto dzowni, jaki i od kogo email (czyli czy musisz odpisywac/oddzwaniac, pozatym zmieniasz muzyke, adres w navi (poleceniem glosowym - tak, dziala super) tez bez koniecznosci wyciagania telefonu. Bardzo się przydaje moim zdaniem, co
@play_it_Sam: To po pierwsze jest gadżet, a ja do gadżetów mam słabość, ale oprócz tego można:
- odczytywać czasu jak na normalnym zegarku
- odczytywać powiadomienia z telefonu
- uzywać jak dodatkowego programowalnego urządzenia i napisać sobie program na nie jaki do głowy tylko przyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Carlos_Irwin_Estevez: a jeśli to mail na który musisz odpisywać to co, zjeżdżasz na pobocze?
Cel w nawigacji często zmieniasz w trakcie jazdy? Ja tak rzadko zmieniam zdanie w trakcie podróży odnośnie miejsca docelowego że nie muszę tego robić komendamu. Takie rzeczy jak połączenia czy smsy to w większości aut ich system już obsługuje.
@emesc: Tak zjezdzam, lub planuje co odpisac jadąc, akurat mam taki fach że dziennie zmieniam cel nawigacji ok 40 razy :) Pozatym dobrze jest też wiedzieć kto dzowni i nie musiec szperać w telefonie zeby to zrobic, nawet jak ma sie BT w aucie to trzeba siegac po telefon - tutaj nie ma takiej potrzeby. A sms'y w autach to mysle ze ma 20% spoleczenstwa, o ile.... Bo sa to modele
@Carlos_Irwin_Estevez: że zmieniasz dziennie 40 razy to rozumiem, no ale to zazwyczaj chyba po dotarciu do celu wpisujesz inny a nie w trakcie jazdy stwierdzasz że jednak jedziesz gdzie indziej :)
A telefon sparowany z autem przecież wyświetla dzwoniącego.
Większość przykładów które podałeś dla mnie brzmią niepraktycznie, ale rozumiem że tobie może ułatwia życie.
@emesc: Dokładnie, nie każdemu jest to potrzebne - to przyznam. Myślę że to dobre urzadzenie dla geeków, akwizytorów, kurierów, przedstawicieli (dyskretne powiadomienie na spotkaniu, bez wyciągania telefonu), sportowców itp. Dla ludzi prowadzących bardziej spokojny tryb życia wiele zastosowania nie mają.