Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie osoby robiące sobie ślub za 50 tysięcy złotych zarabiając max 3k to #bekazpodludzi ?
Dzisiaj słuchałem jak bździągwy z pracy opowiadały o swoich ślubach za dwa lata. Idiotki biorą kredyt by spłacić ten jeden dzień. Dron filmujący niewidzianą od 10 lat ciocię krysię jak #!$%@? schabowego, #!$%@? muje wodotryski. Nawet gdybym zarabiał 30k na miesiąc to bym tyle nie wydał na ślub. Wolałbym sobie pojechać dookoła świata i #!$%@?ć zawistnych ludzi przyglądających się jakiej marki mam zegarek.
#heheszki #wesele #slub #patologiazewsi
  • 85
I masz kredyt na 40k i kompletów garnków Zeptera za 30k. Super deal.


@Roszp: Ale po co brać kredyt na 40k, jeśli większa część się zwróci? Tym bardziej, że te najdroższe rzeczy, czyli lokal, orkiestra, fotograf/kamerzysta są płacone dopiero po weselu.
@support: Całkowicie się zgadzam. Musi Ci więc być w takim razie przykro bo zamawiając darmowe żaróweczki i cebuląc na kurierze nigdy nie uzbierasz na taki ślub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oruniak: Duży ślub kosztuje, wiadomo, ale chyba jest taka zasada ( moge się mylić ) że powinno się wrzucić w koperte chociaż tyle ile warta jest "micha"? Mój znajomy robił spore wesele, na ponad 200 osób i mu się zwróciło ze sporą nawiązką ( ͡° ͜ʖ ͡°) - #pomyslnabiznes

@Leniwiec1: a może odwracając, tacy ludzie żyją chwilą i dobrze się bawią a nie wegetują żeby za