Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie osoby robiące sobie ślub za 50 tysięcy złotych zarabiając max 3k to #bekazpodludzi ?
Dzisiaj słuchałem jak bździągwy z pracy opowiadały o swoich ślubach za dwa lata. Idiotki biorą kredyt by spłacić ten jeden dzień. Dron filmujący niewidzianą od 10 lat ciocię krysię jak #!$%@? schabowego, #!$%@? muje wodotryski. Nawet gdybym zarabiał 30k na miesiąc to bym tyle nie wydał na ślub. Wolałbym sobie pojechać dookoła świata i #!$%@?ć zawistnych ludzi przyglądających się jakiej marki mam zegarek.
#heheszki #wesele #slub #patologiazewsi
  • 85
Uważam że jeśli kogoś stać to nie ma w tym nic dziwnego w końcu to tylko jeden taki dzień w życiu. Na wycieczkę czy zegarek mam całe życie. Robiłem dwu dniowe wesele 4 miesiące temu na 230 osób za około 60k, zwróciło się mi w 80% a jakiejś bogatej rodziny to nie mam. Tak że w realu koszt wesela wychodzi w okolicach 20-50% wydanych pieniędzy. Czy warto każdy oceni sam. Ale fakt,
@oruniak: To zależy. Jeśli ktoś jest w stanie oszczędzić(i wyżebrać od rodziców) tą kwotę to nie widzę w tym problemu. Ale jeśli ktoś bierze na ten cel kredyt, to jest idiotą. Wchodzenie w nowy etap życia z nowym długiem tylko po to aby się pokazać... Cóż, nie żal mi takich podludzi...