Wpis z mikrobloga

@Magromo: Mega dużó rzeczy nie będę zmieniać, bo uczyłem się dobrze (koniec nauki nadchodzi), praca w IT, a więc jedyne co, to dodałbym naukę mandaryńskiego oraz - co najważniejsze - lepsze odżywianie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Magromo: przyłożyłbym się bardziej do nauki języka niemieckiego i teraz zamiast w DE do szkoły językowej ponad pół roku chodzić to pracowałbym prawilnie za godne pieniądze
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5. Interesuję się jak prowadzi się własny biznes. W wieku 16 lat rozmowy o US i ZUS może mało interesujące ale procentujące w przyszłości, jak będziesz miał możliwość przebywania wśród ludzi którzy kręcą własne biznesy to nasiąkasz tym , chcesz sam coś otworzyć, czerpiesz od nich wiedzę.


@BetonowyDeszcz: Poleciłbyś studia Ekonomiczne, lub jakiekolwiek z tej dziedziny, a także Technikum Ekonomiczne?
  • Odpowiedz
  • 0
@Magromo: dla mnie to obojętne czy pójdę do pracy biurowej (że względu na wykształcenie) czy np na wózki widłowe na których w PL sporo pracowałem . Priorytety to dobra płaca, najchętniej tylko 1 zmiany i nie za daleko od domu. Oczywiście jak będzie to praca na zmiany to też będzie ok.
  • Odpowiedz