Wpis z mikrobloga

idę do technikum/zawodówki i zdobywam zawód, żeby móc pracować z tym, co mnie pasjonuje.


@Thou: Jak rozumiem nie poszedłeś, jak to się skończyło?
  • Odpowiedz
@Magromo: po liceum przerwałem studia, żeby pracować zarobkowo. Tu i tam, bez patolki. Jednak dopiero jakiś czas temu dotarło do mnie, że samochody to coś, z czym chcę mieć do czynienia.
  • Odpowiedz
@Magromo: poczytaj sobie o emeryturach w wojsku,np. kiedyś odchodziło się po 15 latach a nie po 25, z każdym stopniem emerytura jest wyższa, ponadto zakładając działalność płaciłbym miesięcznie jakieś 300zł danin a nie 1100zł (emeryci płacą tylko zdrowotne) itd.
  • Odpowiedz
@Magromo: Może moja odpowiedź wyda się dziwna, ale nie zmieniłbym niczego. Nie zmarnowałem żadnej okazji, jaką dało mi życie, nie żałuje niczego, co zrobiłem przez ten czas. Ciesze się, że jako jeden z nielicznych mogę przyznać, że za #!$%@? nie chciałbym się cofnąć do 16 roku życia (nawet z tym, co wiem teraz), bo kojarzy mi się on z ciągłym #!$%@?, zakuwaniem i brakiem życia społecznego, jak i osobistego. Co z
  • Odpowiedz
@Magromo: Jestem i to bardzo, co do pracy w moim fachu nikomu ta praca nie odpowiada, ale wyznaje zasadę, że życie jest po pracy, a nie w pracy i pracuje się wyłącznie dla pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Praca stabilna, warunki finansowe bardzo dobre, chciałbym jeszcze wyjechać na 2 lata do pracy na Bermudy, wierze, że kiedyś to osiągnę, a wtedy będę już spełniony ( ͡°
  • Odpowiedz
@Magromo:
1. badam się wcześniej na chorobsko które mam od jakichś 15 lat i zaczynam wcześniej leczenie
2. lepiej się uczę żeby dostać się na medycynę albo inne lepsze studia
3. więcej ćwicze i lepiej się odzywiam
:D
  • Odpowiedz