Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza #pracbazaproblems #pytanie

Mirki, pracuję w studiu reklamowym od 4 miesięcy - niestety na czarno. Mimo tego, że już kilka razy upominałem się o umowę - "spoko spoko anon, będzie" "anon, niebawem będzie". No i dalej nic. Przybliżę Wam trochę sytuację:
- Robię 2 strony internetowe dla firmy + sklep, który niebawem otworzymy. Czy Waszym zdaniem czekają, aż skończę strony i będą chcieli się mnie pozbyć? Nie są kumaci za bardzo w tym temacie, a strony ich, jak i kilku ich klientów siedzą na moim serwerze (zarejestrowanym na mnie), oni na to nie zwracają uwagi. Nie wiem, czy dadzą mi umowę teraz - od nowego roku, czy tak jak wspomniałem wcześniej - czekają, aż skończę projekty i powiedzą mi "siemanko". Rozmawiałem na ten temat z mamą. Powiedziała, żebym już dzisiaj poinformował szefostwo o tym, że nie będzie mnie w poniedziałek, bo idę zapisać się do PUP'u na bezrobocie, skoro nie dają mi umowy (mama twierdzi, że może wtedy podejmą jakieś kroki). Co zrobilibyście na moim miejscu?
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inkub6: @Januszpol: @Sejmitar: Dzięki za wsparcie chłopaki!
@luki_: Jutro odzywam się z rana do znajomej, jak wygląda sytuacja w innej firmie, którą się zainteresowałem. Bardzo możliwe, że na przełomie następnych tygodni zmienię już miejsce zatrudnienia :).

No i jutro opiszę Wam co i jak w pracy. Czy była rozmowa o umowie, czy też rzucanie się, bo kolejki długie (
  • Odpowiedz
@inkub6: @luki_: @P0lak: @dzdzony: @pexa: @Soyerski: @RoundStic: @czarny_pisak: @luki_: @bulu: @typowyrandom: @schrodingerscat: @NieUsune: @Sejmitar: @Yogi282: @Januszpol:

Dobry wieczór chłopaki ;).

Byłem dzisiaj w pracy, wypłatę otrzymałem. No i przyszła kwestia umowy....
Szefowa grała chyba głupia, wiedząc, że rzuciłem studia - dała mi umowę zlecenie dla studenta. Po odparciu, że zrezygnowałem z kierunki i że zarejestrowałem się na bezrobocie odparła w stylu "?!?!?!?!?!". No "heloł" - przecież k---a kilka
  • Odpowiedz
@always_peeping: Zbieraj się z tej firmy. Kariery tam nie zrobisz, a pieniądze takie że szkoda czasu i twoich umiejętności na takie przepychanki. Pamiętaj zawsze by się szanować ponieważ jeśli sam siebie nieuszanujesz to nikt ciebie nieuszanuje.
  • Odpowiedz