Wpis z mikrobloga

Siemano Miraski z nocnej, taka rozkmina przed spaniem, od kilku dobrych lat uskuteczniam #konsolemasterrace, nie to, ze fanboy bo wiadomo PC zawsze w serduszku ale tak jakos wyszlo, aktualnie od ponad dwoch lat gram i posiadam ps4 i Xbox One i tak se kupowalem te gierki za 220/250zł w miare czesto bo przecież trzeba ogrywać nowości, no ale cos mnie ostatnio tchnelo, p----------m upgrade kompa na grubo i dochodze do wniosku, ze mialem jakieś zacmienie przez ostatnich kilka lat, postaram sie to w punktach włożyć:

1. Ceny gier na PC a na konsole, podczas premiery najczesciej jest to różnica min. 100zł na korzyść PC
2. Myszka!!!! Granie w fpsy na padzie (co dopiero online) przypominaja próbę nauczenia małpy programowania
3. Gry strategiczne!
4. O grafice już nawet nie wspominam bo porownujac np takiego assassina syndicate z ps4 co w 1080p lata z wersja na PC co sobie p----------m w 4k na ultra to w ogole pozdro, smutno sie robi, ze trzeba bulic 100zl wiecej za cos co przy wersji PC wyglada jak gowno wysrane przez konia
5. Kupilem se za 2zl na allegro te slynne gierki na steamie, dostalem w tej cenie just cause 3, max payne 3, AC Syndicate, wszystkie mozliwe czesci wormsow, wszystkie czesci half life, portala, najnowszego residenta, fable najnowsze, i jeszcze jakies z 30 gierek, za 2zł... na konsoli bym sie moze za to wszystko w 2k zamknął
6. Tak podłączam se pada i gram
7. Jak ktos lubi piractwo to o torrentach juz nawet nie mowie bo wiadomo jak to wyglada

Generalnie to nawróciłem sie na dobrą strone mocy i sie zastanawiam co ja robilem tyle lat... musialem to z siebie wyrzucic i sie podzielic swoją głupota.
#gry #pcmasterrace #steam
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mar1in: Ale że te słynne hehe gierki za 2 zł to jest oszustwo i okradanie twórców to Ty wiedz, tam się logują tysiące osób na jedno konto i grają na jednej kopii gry, co jest niezgodne z regulaminem Steam, etyką ludzką a także rozumem i godnością człowieka
  • Odpowiedz
5. Kupilem se za 2zl na allegro te slynne gierki na steamie, dostalem w tej cenie just cause 3, max payne 3, AC Syndicate, wszystkie mozliwe czesci wormsow, wszystkie czesci half life, portala, najnowszego residenta, fable najnowsze, i jeszcze jakies z 30 gierek, za 2zł... na konsoli bym sie moze za to wszystko w 2k zamknął


@mar1in: zostań już lepiej przy konsolach
  • Odpowiedz
@mar1in:

p----------m upgrade kompa na grubo


No właśnie i w tym rzecz. Jak ktoś nie żałuje kasy na granie, to ładuje to w mocarnego kompa i niczym się nie przejmuje, jak ktoś gra od czasu do czasu i nie obchodzi go liczba fps, to kupuje konsole za 1k i u----i po 100 zł. Każdemu wg potrzeb.
  • Odpowiedz
  • 8
@Magix_Slayer niezgodne z etyką ludzką oraz godnością człowieka to jest w--------ć ludzią gierki chodzące w 900p lub w 1080p w 30fps'ach i wszystko jeszcze okrojone o wodotryski graficzne za jedyne 250zł, pragnę jeszcze nadmienić, że generalnie interesuje mnie to mniej więcej tak jak przyrost naturalny w ugandzie, lub aktualne PKB w Gambii
  • Odpowiedz
@mar1in: tzn. Ogolnie wg polowy argumentow uznales, ze PC jest lepszy bo da sie piracic gry.. no i tylko tyle w sumie ;)

edit: ja akurat nie pirace. Kupuje oryginaly na PS4 jak i na PC. I powiem szczerze, ze gracze PCtowi sa mocno ruchani w dupe. Bo niby placa za gre mniej, ale wiekszosc na steam jest juz na zawsze na steam. Nie da sie tego gowna odsprzedać etc.
  • Odpowiedz
@mar1in: Cos sie zagalopowales z ta roznica cen gier pomiedzy PCtami a konsolami, poniewaz to nie jest 2005 rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tera na premierze mozesz kupic np Fallouta 4 za 189zl (pc) i 239zl (ps4). Wielka mi roznica ;D
  • Odpowiedz