Wpis z mikrobloga

Siemano Miraski z nocnej, taka rozkmina przed spaniem, od kilku dobrych lat uskuteczniam #konsolemasterrace, nie to, ze fanboy bo wiadomo PC zawsze w serduszku ale tak jakos wyszlo, aktualnie od ponad dwoch lat gram i posiadam ps4 i Xbox One i tak se kupowalem te gierki za 220/250zł w miare czesto bo przecież trzeba ogrywać nowości, no ale cos mnie ostatnio tchnelo, p----------m upgrade kompa na grubo i dochodze do wniosku, ze mialem jakieś zacmienie przez ostatnich kilka lat, postaram sie to w punktach włożyć:

1. Ceny gier na PC a na konsole, podczas premiery najczesciej jest to różnica min. 100zł na korzyść PC
2. Myszka!!!! Granie w fpsy na padzie (co dopiero online) przypominaja próbę nauczenia małpy programowania
3. Gry strategiczne!
4. O grafice już nawet nie wspominam bo porownujac np takiego assassina syndicate z ps4 co w 1080p lata z wersja na PC co sobie p----------m w 4k na ultra to w ogole pozdro, smutno sie robi, ze trzeba bulic 100zl wiecej za cos co przy wersji PC wyglada jak gowno wysrane przez konia
5. Kupilem se za 2zl na allegro te slynne gierki na steamie, dostalem w tej cenie just cause 3, max payne 3, AC Syndicate, wszystkie mozliwe czesci wormsow, wszystkie czesci half life, portala, najnowszego residenta, fable najnowsze, i jeszcze jakies z 30 gierek, za 2zł... na konsoli bym sie moze za to wszystko w 2k zamknął
6. Tak podłączam se pada i gram
7. Jak ktos lubi piractwo to o torrentach juz nawet nie mowie bo wiadomo jak to wyglada

Generalnie to nawróciłem sie na dobrą strone mocy i sie zastanawiam co ja robilem tyle lat... musialem to z siebie wyrzucic i sie podzielic swoją głupota.
#gry #pcmasterrace #steam
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@qlimax3 ale co ja mam sobie wmawiać skoro moja biblioteka gier na konsole nowej generacji jest wieksza niz nie jednego mirka na steamie zbierana przez lata, co Ty mi w ogole p--------z za koncerty, zapinaj sandały i szoruj o--------ć karpia z wigilii bo widzę, że jakiś error Ci w banie wszedł
  • Odpowiedz
@mar1in: karpie jedzą tylko podludzie, więc nie, dziękuję.
Jak tam twoja mega kolekcja gier na steamie za 2zł wygląda? Pewnie nieźle, ale uczciwy człowiek musiałby na nią wydać gruby szmal, a ty jesteś "uczciwy" i zapłaciłeś za nią "drugiemu oszustowi" tylko 2zł CEBULAKU
  • Odpowiedz
@mar1in: to że przez 5 dni kupowałeś bułki w sklepie, to nie daje ci pozwolenia żeby w 6 i 7 dzień je ukraść

PS aha nie wiem ile masz lat, ale pisze się "ludziom", a nie "ludzią", w nawiązaniu do twoich wcześniejszych odpowiedzi
  • Odpowiedz
@mar1in: mnie od konsoli odstrasza tylko cena gier. Niektórzy nie lubią się bawić w chodzenie do poczty i wysylac/odbierac uzywane gry. A ciekawe jak sprzedam np. fife i aktywuje online pass to sprzedam tylko grę do trybu offline
  • Odpowiedz
@Sudokuu: co? fife możesz normalnie komuś sprzedać i może grać online. Jak nie chce Ci się wysyłać to jest masa sklepów, które prowadzą wymianę. to nie jest żaden problem;)
  • Odpowiedz