Wpis z mikrobloga

Siemano Miraski z nocnej, taka rozkmina przed spaniem, od kilku dobrych lat uskuteczniam #konsolemasterrace, nie to, ze fanboy bo wiadomo PC zawsze w serduszku ale tak jakos wyszlo, aktualnie od ponad dwoch lat gram i posiadam ps4 i Xbox One i tak se kupowalem te gierki za 220/250zł w miare czesto bo przecież trzeba ogrywać nowości, no ale cos mnie ostatnio tchnelo, #!$%@? upgrade kompa na grubo i dochodze do wniosku, ze mialem jakieś zacmienie przez ostatnich kilka lat, postaram sie to w punktach włożyć:

1. Ceny gier na PC a na konsole, podczas premiery najczesciej jest to różnica min. 100zł na korzyść PC
2. Myszka!!!! Granie w fpsy na padzie (co dopiero online) przypominaja próbę nauczenia małpy programowania
3. Gry strategiczne!
4. O grafice już nawet nie wspominam bo porownujac np takiego assassina syndicate z ps4 co w 1080p lata z wersja na PC co sobie #!$%@?ąłem w 4k na ultra to w ogole pozdro, smutno sie robi, ze trzeba bulic 100zl wiecej za cos co przy wersji PC wyglada jak gowno wysrane przez konia
5. Kupilem se za 2zl na allegro te slynne gierki na steamie, dostalem w tej cenie just cause 3, max payne 3, AC Syndicate, wszystkie mozliwe czesci wormsow, wszystkie czesci half life, portala, najnowszego residenta, fable najnowsze, i jeszcze jakies z 30 gierek, za 2zł... na konsoli bym sie moze za to wszystko w 2k zamknął
6. Tak podłączam se pada i gram
7. Jak ktos lubi piractwo to o torrentach juz nawet nie mowie bo wiadomo jak to wyglada

Generalnie to nawróciłem sie na dobrą strone mocy i sie zastanawiam co ja robilem tyle lat... musialem to z siebie wyrzucic i sie podzielic swoją głupota.
#gry #pcmasterrace #steam
  • 52
5. Kupilem se za 2zl na allegro te slynne gierki na steamie, dostalem w tej cenie just cause 3, max payne 3, AC Syndicate, wszystkie mozliwe czesci wormsow, wszystkie czesci half life, portala, najnowszego residenta, fable najnowsze, i jeszcze jakies z 30 gierek, za 2zł... na konsoli bym sie moze za to wszystko w 2k zamknął


@mar1in: zostań już lepiej przy konsolach
@mar1in: Cos sie zagalopowales z ta roznica cen gier pomiedzy PCtami a konsolami, poniewaz to nie jest 2005 rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tera na premierze mozesz kupic np Fallouta 4 za 189zl (pc) i 239zl (ps4). Wielka mi roznica ;D