Wpis z mikrobloga

@Mitylos: ehhh... No więc po kolei. Historię o kanalizacji opowiadał mi wykładowca na zacnym Uniwersytecie Warszawskim na zajęciach z kulturoznawstwa. Otóż w latach 50 i 60 ludność przywieziona z terenów wiejskich często wylewała nieczystości przez okno, zamiast korzystać z toalet, które były już wtedy w mieście powszechne. Przytoczyłem to tylko dlatego, że ktoś wyżej sugerował, że urodzeni w Warszawie mają rzekomo bardziej inteligentnych i wykształconych przodków.
  • Odpowiedz
@geuze: Okej spoko ale do nikogo się jeszcze dziś nie miałem okazji d---------ć ( ͡º ͜ʖ͡º) padło na Ciebie.
A d-------m się dlatego że rzuciłeś określeniem pomyje a pomyje są w zlewie a nie w kiblu gdzie królują inne płyny.

PS. Dlaczego studiujesz taki c-----y kierunek? Czy mam prawo pytać jaka przyszłość się przed Tobą kreuje anonimowy Mirosławie? Jakaś robota już pochytana czy szukasz /będziesz
  • Odpowiedz
Niby tak się mieszkańcy Warszawy napawają pustym miastem, a bez napływowych Warszawa by nie była tym, czym jest teraz.
  • Odpowiedz
@geuze: Każdy człowiek który jest na tyle c-----y, że musi się wyróżniać przynależnością do jakiegoś kolektywu, jest c-----y i tyle. warszaffka jest po prostu większa, dlatego więcej tutaj patoli i ludzkiego śmiecia.
  • Odpowiedz
@polik95: warszawiacy wyjeżdzają do Lublina, Zamościa, Skierniewic, Parzęczewa, Tłuszcza, Łodzi, Krakowa, Bochni, Piotrkowa, Sochaczewa, Grójca, Łabęd, Świdnicy i okolicznych miejscowości.


@hypation: zapomniałeś o Radomiu. Pół radomia pracuej w Wawie xd
  • Odpowiedz
@hypation: no wlasciwie racja, teraz we Wro i Poznaniu i ogólnie na trasie pełno p-----w na blachach WA, WS, WI, WU, WG, WF, WX, WZ, WB (to akurat leasingowcy wiem :P) J-----y albo nie umieja parkowac, albo brak kultury. Albo na trzeciego :)
Jak ja sie ciesze, ze z warszawa nie mam nic wspolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz