Wpis z mikrobloga

Przy okazji średnie IQ w stolicy spada o jakieś 30%


@1Jurko: chyba na majcy nie uważałeś, jeżeli ze zbioru zabiera się wiele jednostek o niskiej wartości to średnia w tym zbiorze wzrasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jestem warszawiakiem, podwarszawiakiem, słoikiem czy może nawet wekiem,


@fus_: nie, słoiki to ludzie, którzy pracują w warszawie, a co weekend wracają do domu uzupełnić zapasy.
  • Odpowiedz
@1Jurko: szczerze mówiąc to nie wiem jak kąśliwie odpowiedzieć na Twój brak znajomości matematyki poziomu podstawówki, po prostu przedstawiłem Ci błąd jaki popełniłeś i tyle.
  • Odpowiedz
@Dolan: Popełniłeś błąd przyjmując że zabierane są jednostki niskiej wartości. Co tu miałem komentować? Zresztą prawda jest taka że jednostka niskiej wartości jest mało mobilna, niezaradna, bazuje na tym już otrzymała. Pasuje do Warszawiaka od urodzenia.
  • Odpowiedz
@1Jurko: nie wiem skąd wnioskujesz, że zostają jednostki niskiej wartości ponieważ przyjmuje się, że mieszkańcy wsi są o wiele mniej inteligentni, nie wpływa na to ani mobilność, ani zaradność, jest to uwarunkowane genetycznie od wieków - od wieków na wsiach mieszkali ludzie mało inteligentni i od wieków na wsiach się między sobą rozmnażają co raczej nie wpływa korzystnie na wysokość IQ.
  • Odpowiedz
@Dolan: za to w latach 50tych tych wszystkich wieśniaków przywieziono do Warszawy i wylewali pomyje przez okno, bo nie potrafili korzystać z kanalizacji (true story). Akurat co do Warszawy to się nie sprawdza, bo potomków przedwojennych elit praktycznie nie ma.

Poza tym "na Zachodzie", ludzie często migrują wewnątrz kraju nawet kilkukrotnie w trakcie swojego życia - tam gdzie jest lepsza praca, płace albo z innych - nieekonomicznych - powodów.
  • Odpowiedz
Generalnie kocham Warszawę jako całość, ale #!$%@? mózgowe to wręcz epidemia w tym mieście.


@geuze: nie ma się czemu dziwić skoro tylu słoików tu zjeżdża
  • Odpowiedz
@geuze: Ej nie jestem z warszawy , śmieszny obrazek jest zacny a ten twój wyssany z kałem gównoargument jakoś do mnie nie przemawia.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wytłumacz mi Mirosławie jakim #!$%@? cudem można według Ciebie
"nie potrafić korzystać z kanalizacji(#!$%@? story )"
skoro bez ingerencji tych
"wieśniaków przywożonych do Warszawy"
ktoś już ją zamontował?


  • Odpowiedz