Wpis z mikrobloga

Hej Mirky ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od dłuższego czasu biegam profesionalnie (Zawody w sql, jakieś tam większe imprezy dla biegaczy i osiągam wysokie miejsca ^^) i niestety moje Maxy 90 [ Tak najtańszy model ( ͡° ʖ̯ ͡°) ] się trochę rozlatują, więc kieruje do was mireczki które się trochę znają jaki model Maxów kupić by zwiększyć swoje osiągi w lesie? BTW ostatnio robi się zimno i powolutku dresy i bluza nie będą dawały rady w takich warunkach, co kupić do biegania w niższych temperaturach?

#bieganie #sport #mikrokoksy #modameska #niebieskiepaski #rozowepaski
Geres - Hej Mirky ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od dłuższego czasu biegam profesionalnie (Zawody w sq...

źródło: comment_x5BYkjSLLe2aAjQghWT4m9SEF2himBPz.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Geres: Ale ja bym się nie jarał tak bardzo tym bieganiem, buty kupisz za 150 zł i będzie ok, a czasy raczej słabe ja biegam rzadko a mam podobne czasy. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Geres: Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wykop.pl
Chcesz zacząć biegać po lesie? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do parku ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego
  • Odpowiedz
@Geres: Ja biegam zimą w vibramach fivefingers komodosport. Nie ma lepszej frajdy niż bieganie w tym po lesie zimą. Może jestem jakiś dziwny termicznie, ale nawet przy -10 mi stopy nie marzną w tym jak biegam. Minus taki że jak się zatrzymasz to wtedy możesz sobie coś pewnie odmrozić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biegaczem nie jestem, ot pamiątka po treningach jak trenowałem na poważnie kolarstwo szosowe
  • Odpowiedz
@Geres: Jesli chcesz buty do lasu to nie celowalbym w airmaxy Popatrz na icebugi jesli chcesz biegac w zime, cena cie raczej nieodstraszy skoro dotychczas biegales w airmaxach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Geres: Maxy w porównaniu do innych butów do biegania to gunwo. Biegam dosyć sporo,w kwietniu przebiegłem maraton i aktualnie biegam w nike zoom fly.W zimę w długich spodniach,ale nie dresach tylko z materiału odprowadzającego wilgoć bo tylko zachorujesz, długa koszulka termiczna i kurtka z windstopperu.Co do Twojego "profesjonalnego biegania" XDXDXD jeżeli przy 5:23 min/km zajmujesz wysokie miejsca to poziom tych zawodów nie jest za wysoki ;) To jest typowe tempo
  • Odpowiedz