Wpis z mikrobloga

Hej Mirky ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od dłuższego czasu biegam profesionalnie (Zawody w sql, jakieś tam większe imprezy dla biegaczy i osiągam wysokie miejsca ^^) i niestety moje Maxy 90 [ Tak najtańszy model ( ͡° ʖ̯ ͡°) ] się trochę rozlatują, więc kieruje do was mireczki które się trochę znają jaki model Maxów kupić by zwiększyć swoje osiągi w lesie? BTW ostatnio robi się zimno i powolutku dresy i bluza nie będą dawały rady w takich warunkach, co kupić do biegania w niższych temperaturach?

#bieganie #sport #mikrokoksy #modameska #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: comment_x5BYkjSLLe2aAjQghWT4m9SEF2himBPz.jpg
  • 69
@Geres: Nie biegaj maratonów w tak młodym wieku. Młody organizm jest przede wszystkim szybki. Co do butów polecam zapoznać się z linią Puma Faas, sam mam i sobie chwalę. Modeli jest dużo - od tych z dużą amortyzacją (1000) po leciutkie (100)
@Geres: no i co z tego? jordany są do koszykówki a mało kto w nich gra, bo są niewygodne. są wiele bardziej zaawansowane technicznie buty do biegania, które na 100 lepsze by były dla twojego ciala. warto sie skonsultować z kimś kto się lepiej zna.
kup se jakieś trailówki do biegania np. merrell lub inov -8 i ucz się amortyzować z mięśni, a nie polegać na cudownych systemach producentów - nie wierz w bajki
@Geres: biegi przejalowe wiem, mam akurat expa w temacie. Dlatego prosze o link do maratonu dla mlodziezy. Jedne wystarczy, bo ja pierwsze slysze o takim przedsiewzieciu. Chyba ze mowisz o tych maratonach dla 5 latkow 42,1m organizowanych przy okazji innych biegow.
Maraton dla mlodziezy - jeden - link - ladnie prosze :)
@Geres: Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wykop.pl
Chcesz zacząć biegać po lesie? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do parku ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty