Wpis z mikrobloga

ogarnąłem eksperyment społeczny, wybaczcie, byłem wcięty, ale weszło mi do łba. staralem się dostać we Wrocławiu na ulicę gdzie mieszkam(z rynku 2 autobusy z przesiadką, ~40 minut jazdy). Na starcie zaznaczam, że wyglądam jak klasyczny syryjski uchodźca (ciemna karnacja, czarne włosy, brązowe oczy i broda od ucha do ucha). Pytałem się ludzi po angielsku z akcentem arabskim (klasycznie) czy pomogą dostać mi się we wskazane miejsce które miałem zapisane jako SMS niewysłany. Dwóch gości łvl 40-50 wsadziło mnie do autobusu i powiedziało powoli po polsku "tyyyyyym autobuuusem seven przystanki, rozumiesz?" (oczywiście pokazując na palcach ile mam przejechać). W autobusie przeprosiłem różowegopaska i zapytałem czy jestem w dobrym autobusie i dobrze jadę. Dziewczyna wpisała moją ulicę w jakdojadę i powiedziała mi ile mam przystanków przejechać żeby wysiąść i iść w dobrą stronę. Przy moim przystanku kierowca autobusu(!) pokazał mi gdzie mam się kierować. Teraz pytanie lewaki itp, gdzie są ci odrażający, brudni, źli bnacjonaliści co powinni mnie nastukać i zrobić mi krzywdę, bo u nas katotaliban.
#oswiadczenie #coolstory #coolstorybro
  • 63
@YoloSw4g: Super eksperyment w centrum najbardziej tolerancyjnego miasta w Polsce :)

Trzeba było podbić do grupy łysych panów na Targówku czy Pradze i miałbyś swoją polską otwartość i tolerancje.

Żeby nie było, też nie jestem zdania, że jest tak źle jak niektórzy chcą nam wmówić. Ale różowo jak z Twojego opowiadania to też nie :)
Tak samo możesz dać taki wniosek: no i co nacjonaliści, Polska nie tylko dla Polaków, Polacy wcale nie są tak przeciwni imigrantom
Przy moim przystanku kierowca autobusu(!) pokazał mi gdzie mam się kierować. Teraz pytanie lewaki itp, gdzie są ci odrażający, brudni, źli bnacjonaliści co powinni mnie nastukać i zrobić mi krzywdę, bo u nas katotaliban.


@YoloSw4g: Polski nacjonalizm polega na tym, że te zwierzęta atakują stadami, a w pojedynkę nie mają odwagi nawet 10-latka zaczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ogarnąłem eksperyment społeczny


@YoloSw4g: Masz jakieś pojęcie o metodologii przeprowadzania takich eksperymentów, że wyciągasz tak daleko idące wnioski:

Teraz pytanie lewaki itp, gdzie są ci odrażający, brudni, źli bnacjonaliści co powinni mnie nastukać i zrobić mi krzywdę, bo u nas katotaliban.


?
Polskie lewactwo polega na tym, że napinasz się na necie albo zza kordonu policji bo boisz się, że przeciętny nacjonalista cie zmiecie sam na sam.


@fredperry: No coś się mylisz, bo prawica o 6 nad ranem pytała neuropę dlaczego nic nie pisze o zamachach. Niestety, ale to prawica jest na tyle zakompleksiona, aby toczyć internetowe wojenki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@list86: mieszkam niedaleko wrocławskiej "dzielnicy cudów" i "strefy szybkich adidasów" i nigdy nic mi się nie stało, wiele razy wracałem w stanie takim że większy podmuch wiatru pozbawiłby mnie telefonu i kart
@fastmotion: przykro takie rzeczy czytać, szkoda chłopaka

poza tym chyba źle się wyraziłem z eksperymentem społecznym bo widzę, że niektóre Mirasy na poważnie wzięły rozważania #!$%@? gościa piszącego na gorąco po powrocie do domciu. Why so serious?