Wpis z mikrobloga

ogarnąłem eksperyment społeczny, wybaczcie, byłem wcięty, ale weszło mi do łba. staralem się dostać we Wrocławiu na ulicę gdzie mieszkam(z rynku 2 autobusy z przesiadką, ~40 minut jazdy). Na starcie zaznaczam, że wyglądam jak klasyczny syryjski uchodźca (ciemna karnacja, czarne włosy, brązowe oczy i broda od ucha do ucha). Pytałem się ludzi po angielsku z akcentem arabskim (klasycznie) czy pomogą dostać mi się we wskazane miejsce które miałem zapisane jako SMS niewysłany. Dwóch gości łvl 40-50 wsadziło mnie do autobusu i powiedziało powoli po polsku "tyyyyyym autobuuusem seven przystanki, rozumiesz?" (oczywiście pokazując na palcach ile mam przejechać). W autobusie przeprosiłem różowegopaska i zapytałem czy jestem w dobrym autobusie i dobrze jadę. Dziewczyna wpisała moją ulicę w jakdojadę i powiedziała mi ile mam przystanków przejechać żeby wysiąść i iść w dobrą stronę. Przy moim przystanku kierowca autobusu(!) pokazał mi gdzie mam się kierować. Teraz pytanie lewaki itp, gdzie są ci odrażający, brudni, źli bnacjonaliści co powinni mnie nastukać i zrobić mi krzywdę, bo u nas katotaliban.
#oswiadczenie #coolstory #coolstorybro
  • 63
W autobusie przeprosiłem różowegopaska i zapytałem czy jestem w dobrym autobusie i dobrze jadę. Dziewczyna wpisała moją ulicę w jakdojadę i powiedziała mi ile mam przystanków przejechać żeby wysiąść i iść w dobrą stronę.


@YoloSw4g: trzeba było powiedziec, ze jestes z orgazmusa i jeszcze bys milej spedzil ten wieczor xD
Teraz pytanie lewaki itp, gdzie są ci odrażający, brudni, źli bnacjonaliści co powinni mnie nastukać i zrobić mi krzywdę, bo u nas katotaliban.


@YoloSw4g: no to następnym razem zapytaj chłopaków stojących w bramie/pod trzepakiem/siedzących na ławeczce, wybierz takich w dresach z 3 paskami i najlepiej z piwerkiem w dłoni (jednym na trzech). A nie 40-50lvl i różowego
@YoloSw4g: skojarzyło mi się z fejkowymi filmami Sadama na YT w których nawija po angielsku do Polaków udając Araba, oczywiście każdy kretyn po 2 słowach ogarnąłby się że to Polak (akcentu się nie pozbędziesz mieszkając tu całe życie :D) i pewnie w twoim przypadku było to samo. Niech zgadnę, dziewczyna/kierowca patrzyli na ciebie z politowaniem i mówili po polsku nie dlatego, że nie znają innego języka, a po prostu zauważyli, że
@YoloSw4g: no #!$%@? rzeczywiście, Polska to przecież zajebiscie tolerancyjny kraj. Dlatego mój kumpel ze studiów dostał od dwóch lysoli pare kopów na twarz i 2 razy dzgniety nożem o godzinach rannych w centrum #!$%@? Wrocławia, za to ze byl czarny. Nawet nie zdążył się odezwać - ze żyje w Polsce i gada po polsku i płaci podatki, jest czarny to dostał nożem. Musiał do tego sam zadzwonić na pogotowie bo ludzie
@YoloSw4g: Skoro szukałeś złych nacjonalistów, to czemu szukałeś ich wśród dwóch gości 40-50 lvl i jakiegoś różowego paska? Chyba trochę zły dobór badanej grupy już na starcie.