Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie dzisiaj w Remoncie w Wrocławiu i posiłkuje się pizzą przed najnowszym Bondem. Obok mnie, przy stoliku siedzi 6 kolesi, piją sobie piwo, jedzą, rozmawiają. Byli obcokrajowcami. Zauważyłem, że ci panowie no stop patrzyli w kierunku jednego stolika. Stolika gdzie siedzą sobie dwie dziewczyny które to sącząc piwo rozmawiają. Jak widać panowie powoli się przygotowywali do szturmu w postaci zagadania do dziewczyn. Z ciekawości wytężyłem zmysły aby zobaczyć dokładniej jak będzie rozmowa przebiegać.

Dobra, jeden z nich wstaje podchodzi do stolika dziewczyn i mówi:
-Cześć, jestem Jurek z Ukrainy, wydajecie się sympatycznymi dziewczynami, chciałbym Was bliżej poznać.
Na to powitanie, które było w sumie całkiem niezłe, dziewczyny jednogłośnie odpowiedziały:
-#!$%@?.

Faceta zrobiło mi się po prostu żal. Z smutną miną odszedł od stolika dziewczyn i wrócił do swoich kompanów by po chwili opuścić lokal.

#coolstory #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #brakkultury
  • 42
Siedzę sobie dzisiaj w Remoncie w Wrocławiu i posiłkuje się pizzą przed najnowszym Bondem. Obok mnie, przy stoliku siedzi 6 kolesi, piją sobie piwo, jedzą, rozmawiają. Byli obcokrajowcami. Zauważyłem, że ci panowie no stop patrzyli w kierunku jednego stolika. Stolika gdzie siedzą sobie dwie dziewczyny które to sącząc piwo rozmawiają. Jak widać panowie powoli się przygotowywali do szturmu w postaci zagadania do dziewczyn. Z ciekawości wytężyłem zmysły aby zobaczyć dokładniej jak będzie
@Bratkello:
Siedzę sobie dzisiaj w Remoncie w Wrocławiu i posiłkuje się pizzą przed najnowszym Bondem. Obok mnie, przy stoliku siedzi 6 kolesi, piją sobie piwo, jedzą, rozmawiają. Byli obcokrajowcami. Zauważyłem, że ci panowie no stop patrzyli w kierunku jednego stolika. Stolika gdzie siedzą sobie dwie dziewczyny które to sącząc piwo rozmawiają. Jak widać panowie powoli się przygotowywali do szturmu w postaci zagadania do dziewczyn. Z ciekawości wytężyłem zmysły aby zobaczyć dokładniej