Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie dzisiaj w Remoncie w Wrocławiu i posiłkuje się pizzą przed najnowszym Bondem. Obok mnie, przy stoliku siedzi 6 kolesi, piją sobie piwo, jedzą, rozmawiają. Byli obcokrajowcami. Zauważyłem, że ci panowie no stop patrzyli w kierunku jednego stolika. Stolika gdzie siedzą sobie dwie dziewczyny które to sącząc piwo rozmawiają. Jak widać panowie powoli się przygotowywali do szturmu w postaci zagadania do dziewczyn. Z ciekawości wytężyłem zmysły aby zobaczyć dokładniej jak będzie rozmowa przebiegać.

Dobra, jeden z nich wstaje podchodzi do stolika dziewczyn i mówi:
-Cześć, jestem Jurek z Ukrainy, wydajecie się sympatycznymi dziewczynami, chciałbym Was bliżej poznać.
Na to powitanie, które było w sumie całkiem niezłe, dziewczyny jednogłośnie odpowiedziały:
-#!$%@?.

Faceta zrobiło mi się po prostu żal. Z smutną miną odszedł od stolika dziewczyn i wrócił do swoich kompanów by po chwili opuścić lokal.

#coolstory #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #brakkultury
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hipotrofia: @Sudokuu: @Asterling: Ej no ludzie, ale przecież można w asertywny sposób podziękować a nie od razu mówić "#!$%@?". Facet był po prostu miły a tak został potraktowany, potraktowany jak śmieć.

Wychodzi na to, że do polskich księżniczek trzeba podchodzić przebranym za Enrique :V
  • Odpowiedz
@Bratkello: Sama miałam taką sytuację kiedyś, że zaczepił mnie jakiś facet na dw pkp - nie spodobał mi się, ale w asertywny i kulturalny sposób podziękowałam za "zaproszenie na kawę". Można? Można! Da sie? Da się! Tamte laski po prostu... typ ludzi który wyżej s*a niż d*pe. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bratkello: Boże xd

Jak Ukrainiec mógł polską księżniczkę zaczepić! Szkoda że ona sama w UK miałaby na dzień dobry przyklejoną metkę łatwej polskiej #!$%@? xd xd
  • Odpowiedz
Siedzę sobie dzisiaj w Remoncie w Wrocławiu i posiłkuje się pizzą przed najnowszym Bondem. Obok mnie, przy stoliku siedzi 6 kolesi, piją sobie piwo, jedzą, rozmawiają. Byli obcokrajowcami. Zauważyłem, że ci panowie no stop patrzyli w kierunku jednego stolika. Stolika gdzie siedzą sobie dwie dziewczyny które to sącząc piwo rozmawiają. Jak widać panowie powoli się przygotowywali do szturmu w postaci zagadania do dziewczyn. Z ciekawości wytężyłem zmysły aby zobaczyć dokładniej jak będzie rozmowa przebiegać.

Dobra, jeden z nich wstaje podchodzi do stolika dziewczyn i mówi:
-Cześć, jestem George z Wielkiej Brytanii, wydajecie się sympatycznymi dziewczynami, chciałbym Was bliżej poznać.
Na to powitanie, które było w sumie całkiem niezłe, dziewczyny jednogłośnie odpowiedziały:
-Możemy Ci possać?.
  • Odpowiedz
@Bratkello:
Siedzę sobie dzisiaj w Remoncie w Wrocławiu i posiłkuje się pizzą przed najnowszym Bondem. Obok mnie, przy stoliku siedzi 6 kolesi, piją sobie piwo, jedzą, rozmawiają. Byli obcokrajowcami. Zauważyłem, że ci panowie no stop patrzyli w kierunku jednego stolika. Stolika gdzie siedzą sobie dwie dziewczyny które to sącząc piwo rozmawiają. Jak widać panowie powoli się przygotowywali do szturmu w postaci zagadania do dziewczyn. Z ciekawości wytężyłem zmysły aby zobaczyć dokładniej jak będzie rozmowa przebiegać.

Dobra, jeden z nich wstaje podchodzi do stolika dziewczyn i mówi:
-Cześć, jestem Mokebe z Nigerii, wydajecie się sympatycznymi dziewczynami, chciałbym Was bliżej poznać.
Na to powitanie, które było w sumie całkiem niezłe, dziewczyny nic nie odpowiedziały tylko rzuciły się na kolana żeby obrobić
  • Odpowiedz