Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie dzisiaj w Remoncie w Wrocławiu i posiłkuje się pizzą przed najnowszym Bondem. Obok mnie, przy stoliku siedzi 6 kolesi, piją sobie piwo, jedzą, rozmawiają. Byli obcokrajowcami. Zauważyłem, że ci panowie no stop patrzyli w kierunku jednego stolika. Stolika gdzie siedzą sobie dwie dziewczyny które to sącząc piwo rozmawiają. Jak widać panowie powoli się przygotowywali do szturmu w postaci zagadania do dziewczyn. Z ciekawości wytężyłem zmysły aby zobaczyć dokładniej jak będzie rozmowa przebiegać.

Dobra, jeden z nich wstaje podchodzi do stolika dziewczyn i mówi:
-Cześć, jestem Jurek z Ukrainy, wydajecie się sympatycznymi dziewczynami, chciałbym Was bliżej poznać.
Na to powitanie, które było w sumie całkiem niezłe, dziewczyny jednogłośnie odpowiedziały:
-#!$%@?.

Faceta zrobiło mi się po prostu żal. Z smutną miną odszedł od stolika dziewczyn i wrócił do swoich kompanów by po chwili opuścić lokal.

#coolstory #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #brakkultury
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bratkello: Chamskie zachowanie na poziomie rynsztoka, ale akurat fakt, ze ukraincy nie interesuja polskich kobiet nikogo nie powinien dziwic.

- kasy brak.
- wygladu brak.
- dlugiej knagi i byczej wydolnosci brak.
  • Odpowiedz
@Bratkello: Z drugiej strony słyszę o tym jak faceci są natarczywi od współlokatorki, która w klubach bywa i nawet najkulturalniejsze "nie", będzie odebrane jako "tak się tylko droczy, ale pewnie chce mojego bolca, tylko muszę więcej gadać", więc czasami nie dziwi mnie agresywne wręcz zachowanie kobiet. Bo to jest miłe jak stanie się to raz, drugi, trzeci, ale jak idziesz do klubu i musisz co chwilę odpędzać się od facetów
  • Odpowiedz