Wpis z mikrobloga

@desensitization: Dlatego czasami człowiekowi już nie chcę się nawet pisać na mirko. Tylko 'śmieszne baity', 'śmieszne pasty' i 'śmieszne trollowanie'.
No mistrzowie żartu, brawo. Wrzuć jeszcze tekst o bolcu, pieniążku i czy wszyscy są cali.
  • Odpowiedz
@SilvioDante: Chcialem, zeby ktos mogl wrzucic to z moim nickiem:

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @desensitization, okazało się, że chłopak popełnił s---------o. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie
  • Odpowiedz
@Krs90: no niestety, kontrowersyjne tematy przyciągają uwagę. Jako, że takie wydarzenia nie są codziennością, a łaknących plusów jest sporo, to ludzie zaczynają fantazjować.


  • Odpowiedz
  • 1
@desensitization:
Najpierw zrob z siebie debila xD a potem pisz ze troll skoro juz wszyscy jednoznacznie stwierdzili zes debil, zeby nie bylo przypalu. Moze w szkole na gimbazie tego sprobuj ziomeczku a nusz facetka sie da nabrac jak po kartkuwce jej powiesz ze to byl troll. Elo.
  • Odpowiedz
@desensitization: c--j ze bait, ale pisac dalej nie umiesz xD
Jest cos takiego jak zasada pisania "nie" z czasownikami, tego w pierwszej podstawowce uczyli, pewnie wtedy juz wagarowales i chodziles na dziewczynki z zerowki.
  • Odpowiedz
Nigdy nienabierajcie sie na to , jak wasza d--a prosi zeby jej powiedziec cala prawde. Nigdy nie przyznawajcie sie do zdrady...


@desensitization: wystarczy po prostu nie zdradzać. S----------ś to trudno, żyj z tym.
  • Odpowiedz
To po c--j zdradzałeś debilu. Zasłużony c--j w dupe dla ciebie, ale że jeszcze ma


@NieUsune: Życzyć komus c---a w dupę za zdradzenie kobiety...
  • Odpowiedz