Wpis z mikrobloga

@desensitization: Oczekujesz, że po zdradzie będzie tak samo? Gdybyś ukrył to by było wszystko dobrze? Za zdradę powinno się wykopać z domu i szukać normalnego partnera, a nie kogoś takiego jak Ty.

A tak poza tym to mam wrażenie, że to low quality bait.
  • Odpowiedz
@desensitization: W-----a mnie ten typ trolla, jak robisz bait to musisz to robić z humorem, kierować się żartem, a nie według wzoru:

1. Historia z której wynika że op jest z-----y
2. Komentarze normalnych mirków, którzy nie mają podstawy żeby sądzić że to bait
3. Twoje udawanie wygrywa że nabrałeś mirko

panie drozda idź pan w c--j z takim baitem
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: a co jeśli baituje, że jestem tym typem trolla a tak naprawdę historia jest w c--j prawdziwa i po mej twarzy ciekną w tej chwili łzy żalu? Nie pomyślałeś o tym? Trochę empatii. Pozdro.
  • Odpowiedz
@graf_zero: pomijając, że wpis to bait...

@desensitization: @Konkol: Co ciekawe, psycholodzy od związków międzyludzkich sugerują aby faktycznie się nie przyznawać "do złego", w momencie gdy wiesz że druga połowa wybaczy.

Bo NAJCZĘŚCIEJ jest to zwalenie swojego poczucia winy i liczenie na rozgrzeszenie. I w ten sposób obciążamy emocjonalnie drugą osobę.


...dokładnie tak samo twierdzi wielu księży. Jak już zdradziłeś, męczące poczucie winy zachowaj dla siebie, jako
  • Odpowiedz