Wpis z mikrobloga

@makary89: watpie. Mial duzo szczesia i niezly pomysl i idealny trend.
To sie zdarza mega rzadko, prawie wcale.
Zobacz jak bez zadnej reklamy go wypozjobowali przez fb, youtuby i inne. A na yt rzadko do ktorej gry jest tyle filmikow i poradnikow.
Gratuluje pomyslu i sukcesu ale zlewania ludzi przez @Crypton3 juz nie
@MP0WER: > biorac pod uwage rankingi, ilosc userow, lajkow na fb, popularnosc, filmiki na yt calkiem mozliwe sa te liczby
Ta, tak samo jak sprawdzają się zarobki youtuberów na SocialBlade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MP0WER:

Z samego ios 8000$ do tego android...

Gdyby tyle z tego było to już dawno siedziałbym gdzieś na Bali, a nie na wykopie. Uwierz mi, nie jest z tego aż tyle pieniędzy, mimo wszystko i tak jest więcej niż zarabiają wykopowi informatycy.

Mial duzo szczesia i niezly pomysl i idealny trend.

Tu akurat w większości się zgodzę, Counter Strike jest obecnie na szczytach popularności, a case simulatory i clickery to
@Crypton3: ale na pw kilka razy nie odpisywales! ( ͡º ͜ʖ͡º)
1. jak zrobiles trading z innymi? jakas biblioteka sieciowa i dany gracz hostuje czy co? jak to wyglada? ciekaw jestem
2. co planujesz na nastepny rok? siedziba firmy? zatrudnianie ludzi? nadal studia? itd.
@MP0WER: Gracze nie hostują, działa to bardziej na zasadzie klient <=> serwer.
Wszelkie dane wymian przechowywane są w bazie danych na serwerze dedykowanym do którego aplikacja wysyła zapytania. Serwer jest wykupiony w #e24cloud, a więc w razie potrzeby mogę w kilka sekund zwiększyć lub też zmniejszyć ilość rdzeni :-)
2. co planujesz na nastepny rok? siedziba firmy? zatrudnianie ludzi? nadal studia? itd.

Teoretycznie na otwarcie małej firmy i zatrudnienie paru osób miałbym już wtedy fundusze, ale jakoś nie jestem typem osoby, która pasowałaby na stanowisko szefa.

Na chwilę obecną plany to kontynuowanie studiów i dalsze rozwijanie Case Clickera, jednak gdy jego popularność trochę spadnie to skupię się na pisaniu jakiejś gierki w ramach nauki #unity3d (clickera akurat pisałem w ramach nauki
0

2. co planujesz na nastepny rok? siedziba firmy? zatrudnianie ludzi? nadal studia? itd.


Teoretycznie na otwarcie małej firmy i zatrudnienie paru osób miałbym już wtedy fundusze, ale jakoś nie jestem typem osoby, która pasowałaby na stanowisko szefa.

Na chwilę


@Crypton3:
mi niestety pomysly na gierki tak latwo nie przychodza, zwlaszcza na gierki dobrze zarabiajace
@RSGApps: W najnowszej wersji na androida jest już taki bonus, na iOSa jeszcze nie ma, ponieważ trzeba czekać kilka dni na zaakceptowanie aktualizacji przez apple ( ͡° ʖ̯ ͡°)