Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erbo: no ale chodzi o to, że na pudelku poszło przed chwilą i to tylko dlatego, że JKM niedawno wyszedł z kretyńskim pomysłem o promilu za kółkiem.
  • Odpowiedz
@lkg1:
No i co z tego że na pudelku? Kilka lat temu mówił o tym w programie motoryzacyjnym dla wp.pl albo onetu.
Poza tym nie było to na publicznej drodze, tylko był to test przeprowadzony na jakimś zamkniętym placu.
  • Odpowiedz
@erbo: to z tego, że na ostatniej prostej przed wyborami u ludzi, którzy są raczej średnio zainteresowani polityką utrwala się skojarzenie "korwin p------i głupoty". I to na wyraźną prośbę samego janusza.
  • Odpowiedz
którzy są raczej średnio zainteresowani polityką utrwala się skojarzenie "korwin p------i głupoty"


@lkg1: No i to ich problem że są debilami xD
Każdy kto interesuje się chociaż odrobinę motoryzacją wie że w różnych krajach są różne limity alko.
  • Odpowiedz
@erbo: To teraz powiedz nam tu wszystkim zgromadzonym: Jaki jest cel Korwina? Czy jest to zgromadzenie 500 tysięcy inteligentnych osób zainteresowanych polityką? Czy może jest to namówienie co najmniej miliona Polaków, by na niego zagłosowali w nadchodzących wyborach, co da jego partii wejście do Sejmu RP? Ja tam myślałem, że ta druga opcja, ale z tego co Ty piszesz i co Janusz robi, to wychodzi na tę pierwszą. Może więc
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh:
Zadaj sobie pytanie, dlaczego Korwina pokazują w mediach, a dlaczego Dziambora i Wilka nie pokazują.
Tak działa mediokracja, że żeby cie pokazywali, trzeba mówić coś ciekawego i kontrowersyjnego.
Jest setki polityków i partii, z wyważonymi postulatami, ale nikt nie wie o ich istnieniu, bo żadne media ich nie pokazują.
  • Odpowiedz
@erbo: No i c--j z tego kontrowersyjnego gadania, skoro wszyscy mają go za idiotę, i to całkiem słusznie. Należy myśleć nad słowami. Zalew ludzkim śmieciem był kontrowersyjny i mu pomógł. Występ w Knurowie był żałosny i stracił na tym. Przez 30 lat działania w polityce mógłby się już nauczyć.
  • Odpowiedz