Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lkg1: No i jak korwin straci to zyska PiS. Nie wiem z czego się lewaki cieszą. Ja za c---a nie zagłosowałbym na Lewice, PO, PSL czy jakąś Nowoczesną. Zostanie c-----a partia PiS ale i tak lepsza niż reszta.
  • Odpowiedz
@Jah00: Niestety ale jest udowodnione naukowo że a-----l spowalnia reakcje kierowcy więc wsiadając za kółko mając 1 promil czy więcej prawdopodobieństwo spowodowania wypadku jest bardzo duże.
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: Nowoczesna, bo ma sensowny program, który klei się pod względem bilansu budżetowego, optuje za wolnością gospodarczą, chce zabrać przywileje poszczególnych zawodów, zrzesza nowe twarze, głównie ludzi, którym dieta poselska nie jest do szczęścia potrzebna, przedsiębiorców, specjalistów w swoich dziedzinach, a sam Petru ma kasę, więc nie potrzebuje koryta, chce po prostu zmieniać i robić swoje. Nie chce tak jak Kukiz czy PSL i ZL wchodzić w koalicję z każdym
  • Odpowiedz
@Jah00: Inaczej byś myślał jakby zabił on kogoś tobie bliskiego. Co innego jest "chcącemu nie dzieje się krzywda" i zrobienie krzywdy sobie - wjechanie w drzewo, budynek a co innego potrącenie pieszego czy wjechanie na czołówkę autobusowi.
  • Odpowiedz
@ediz4: Dlatego za wypadki karamy. I nawet gdyby wszyscy moi bliscy zginęli przez pijanego to i tak bym zdania nie zmienił. Mój punkt widzenia nie zależy od punktu siedzenia. Poza tym nie miałoby to znaczenia, bo po zniesieniu ograniczenia ilość wypadków wcale nie byłaby większa (pomijając efekt tymczasowy, spowodowany zmianą).
  • Odpowiedz
@Jah00: Ależ bzdury piszesz. Tak po kolei.

Ale są to kompletne nieprawdy. Dorosły człowiek jest to wstanie w pełni przewidzieć. Pisałem, że to nie narusza niczyjej wolności. Zrozum, że jeśli karamy potencjalnych przestępców to według tej zasady można każdego człowieka zamknąć w więzieniu. Każdego pod dowolnym pretekstem


Nie jesteś w stanie przewidzieć zachowania INNYCH ludzi, a jako kierowca musisz zwracać na nie uwagę. Wsiadając za kierownicę po alkoholu Twoja uwaga jest rozproszona. A karanie za jazdę pod wpływem nie jest karaniem potencjalnych przestępców tylko normalnych przestępców. Dopóki jazda pod wpływem jest brana pod uwagę w kodeksie karnych to wsiadanie za kierownice powyżej 0.5 promila (wartość z pamięci, ale chyba zgodna z prawdą) czyni z Ciebie przestępcę. Karaniem potencjalnych przestępców byłoby karanie losowych ludzi wziętych z ulicy pod pretekstem: "Pan może iść do baru coś wypić i jechać później samochodem! Pan jest
  • Odpowiedz
@macowiec: Tak samo było z platformą 8 lat temu. Wszystko było sensowne a dzisiaj widzimy co zrobili. Petru powstał tuż przed wyborami, bo jest duży niezagospodarowany elektorat który głosował wczesniej na PO. Program nie jest sensowny tylko typowo pod tych wyborców Platformy. Mam nadzieję że się nie dostanie i zobaczymy, czy 4 lata się utrzyma przy tym samym. Ja podziękuję i może za 4 lata zagłosuje najwczesniej.
  • Odpowiedz
@lkg1: Może się podepnę, bo coś nie plusujecie:

Lepiej po pijaku jechać niż na Araba czekać.
Lepiej promile łykać niż z Arabem głowy natykać.
Promil w głowie lepszy niż patrzeć jak twoją kobietę Arab pieprzy.
G---t niewiernej? Żaden problem, byle nie głosować
  • Odpowiedz
Czy to jest najważniejszy punkt jego programu? Czy nie ma ważniejszych?


@ediz4: Tak. Wolność jest najważniejszym punktem programu.

Nie jesteś w stanie przewidzieć zachowania INNYCH
  • Odpowiedz