Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@erbo: wow, czwarte miejsce w wyborach z wynikiem 3,26%. A to dopiero piąte wybory, w których bierze udział. Jak tak dalej pójdzie to za 200 lat faktycznie zostanie prezydentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pijanstwo: A co to ma za znaczenie?
Ja mówię o tym że media nie pokazują pełnej wersji i manipulują, tak żeby wyglądało że JKM jeździł po 2 winach po ulicy, podczas gdy był to test nagrywany dla TVNu.
  • Odpowiedz
@erbo: Dalej beka. No manipulują. Wszyscy wiedzą o tym, a stary grzmot sie notorycznie podkłada. Kuce na dwie zmiany muszą dokonywać egzegezy słów krula, a ten tylko buduje szklany sufit dla wolnosciowców w Polsce.
  • Odpowiedz
chodzi o to, że na pudelku poszło przed chwilą


@lkg1: Wiesz, nie wszyscy są fanatykami JKM i oglądają wszystkie programy z jego udziałem i zapisują sobie wszystkie jego złote myśli. Ja np. nie słyszałam wcześniej o dwóch winach i małpce.
  • Odpowiedz
a stary grzmot sie notorycznie podkłada


@pijanstwo: No to idź zostań liderem i się nie podkładaj xD
Sorry ale nikt nie jest w stanie wygrać z mediami, więc się ośmieszasz takimi tekstami.
  • Odpowiedz
@erbo: No jak się #!$%@? glupoty o Hitlerze, debilach, winie i hwc jeszcze, to się nie da. Jak kolejnymi twarzami jest banda Karyn i nijaki Berkowicz, to się nie da. Mieli te 7% w KNP i perspektywy, to się #!$%@? jakieś leśne dziadki pożarly i rozłam.
Głównym poblemem JKMa nie są złe media, a sam JKM i uposledzona część srodowiska wolnościowego. Są nieprzygotowani merytorycznie i chciwi. Sa niepoważni. Partia, która promuje
  • Odpowiedz
@erbo: jak media będą chciały, to człowieka pokażą w złym świetle, ale tylko JKM potrafi im w tym pomagać do tego stopnia. PiS schował na czas wyborów Kaczyńskiego i wyszło im to na dobre. W ładny sposób ograniczyli możliwości mediów do nagonki przeciwko nim. JKM wcale nie musiałby się chować przed wyborami, ale mógłby się nauczyć kontrolowania języka.

Poza tym ani razu nie wspomniałem, że Tusk czy Kaczyński coś zdziałali w
  • Odpowiedz
@erbo: nawet jeśli wszyscy by mieli mnie za idiotę (co nie jest prawdą), to ja mam to w dupie. A Korwin na tych wszystkich polega, on tych wszystkich potrzebuje. I tu jest zasadnicza różnica.
  • Odpowiedz
A Korwin na tych wszystkich polega, on tych wszystkich potrzebuje.


@Paladin_Woodrugh: Bzdura, potrzebuje jedynie 51% tych którzy idą głosować, a przy odrobinie szczęścia jedynie 5%,
czyli de facto trochę ponad 2% uprawnionych
  • Odpowiedz
@lkg1: Ja #!$%@?ę xD, Janusz 1 promil Mikke, no #!$%@? nie wierzę, jak można być tak złym politykiem, żeby #!$%@? 3 tygodnie przed wyborami #!$%@?ć takie rzeczy?
  • Odpowiedz