Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@erbo: no ale chodzi o to, że na pudelku poszło przed chwilą i to tylko dlatego, że JKM niedawno wyszedł z kretyńskim pomysłem o promilu za kółkiem.
którzy są raczej średnio zainteresowani polityką utrwala się skojarzenie "korwin #!$%@? głupoty"


@lkg1: No i to ich problem że są debilami xD
Każdy kto interesuje się chociaż odrobinę motoryzacją wie że w różnych krajach są różne limity alko.
@erbo: To teraz powiedz nam tu wszystkim zgromadzonym: Jaki jest cel Korwina? Czy jest to zgromadzenie 500 tysięcy inteligentnych osób zainteresowanych polityką? Czy może jest to namówienie co najmniej miliona Polaków, by na niego zagłosowali w nadchodzących wyborach, co da jego partii wejście do Sejmu RP? Ja tam myślałem, że ta druga opcja, ale z tego co Ty piszesz i co Janusz robi, to wychodzi na tę pierwszą. Może więc on
@Paladin_Woodrugh:
Zadaj sobie pytanie, dlaczego Korwina pokazują w mediach, a dlaczego Dziambora i Wilka nie pokazują.
Tak działa mediokracja, że żeby cie pokazywali, trzeba mówić coś ciekawego i kontrowersyjnego.
Jest setki polityków i partii, z wyważonymi postulatami, ale nikt nie wie o ich istnieniu, bo żadne media ich nie pokazują.
@pijanstwo: A co to ma za znaczenie?
Ja mówię o tym że media nie pokazują pełnej wersji i manipulują, tak żeby wyglądało że JKM jeździł po 2 winach po ulicy, podczas gdy był to test nagrywany dla TVNu.
a stary grzmot sie notorycznie podkłada


@pijanstwo: No to idź zostań liderem i się nie podkładaj xD
Sorry ale nikt nie jest w stanie wygrać z mediami, więc się ośmieszasz takimi tekstami.
@erbo: No jak się #!$%@? glupoty o Hitlerze, debilach, winie i hwc jeszcze, to się nie da. Jak kolejnymi twarzami jest banda Karyn i nijaki Berkowicz, to się nie da. Mieli te 7% w KNP i perspektywy, to się #!$%@? jakieś leśne dziadki pożarly i rozłam.
Głównym poblemem JKMa nie są złe media, a sam JKM i uposledzona część srodowiska wolnościowego. Są nieprzygotowani merytorycznie i chciwi. Sa niepoważni. Partia, która promuje
@erbo: jak media będą chciały, to człowieka pokażą w złym świetle, ale tylko JKM potrafi im w tym pomagać do tego stopnia. PiS schował na czas wyborów Kaczyńskiego i wyszło im to na dobre. W ładny sposób ograniczyli możliwości mediów do nagonki przeciwko nim. JKM wcale nie musiałby się chować przed wyborami, ale mógłby się nauczyć kontrolowania języka.

Poza tym ani razu nie wspomniałem, że Tusk czy Kaczyński coś zdziałali w
A Korwin na tych wszystkich polega, on tych wszystkich potrzebuje.


@Paladin_Woodrugh: Bzdura, potrzebuje jedynie 51% tych którzy idą głosować, a przy odrobinie szczęścia jedynie 5%,
czyli de facto trochę ponad 2% uprawnionych
@lkg1: Moim skromnym zdaniem Korwin poprostu jest czystym wydestylowanym stulejarzem polityczno-spolecznym. #!$%@? slusznosc jego pogladow, pomyslow i wywodow, bo nie do tego pije. On poprostu nie ma pojecia o tym jak uprawiac polityke i za #!$%@? nie uczy sie na wlasnych bledach. Mega wspolczuje wszystkim ludziom ktorzy idenyfikuja sie z nim w kontekscie kampanii, partii - nie ujmuje Wiplerowi czy Berkowiczowi inteligencji, no ale mega im wspolczuje ze #!$%@? jak glupi,
@Flypho: Ma ukrywać program przed wyborcami? Ja od zawsze jestem za całkowitym zniesieniem zakazu jazdy po spożyciu, bo to idiotyzm robić przestępców z ludzi niewinnych, tylko dlatego, że ktoś gdzieś spowoduje po pijaku wypadek.
@stillnothingmovesyou: Nie. Po prostu to jest takie założenie. Albo jesteś inteligentny i cenisz wolność, wtedy głosujesz na Korwina, albo jesteś głupi i masz w dupie wolność i wtedy masz nie głosować. Nie chodzi o to by głosował byle kto, tylko ludzie którzy wiedzą o co chodzi.
@Jah00: Chcącemu nie dzieje się krzywda też jest a to co się działo w Knurowie spowodowało mocne zdziwienie u mnie. Roztrząsanie takich tematów jak jazda po pijaku nie jest zbyt mądre i spowoduje kolejny spadek notowań po lekkich wzroście po ciśnieciu na UE i rząd w sprawie imigrantów. Czy to jest najważniejszy punkt jego programu? Czy nie ma ważniejszych? Niech mówi o gospodarce, imigrantach a nie o rzeczach z gatunku drugorzędnych