Wpis z mikrobloga

#rozkminy #oswiadczenie #firstworldproblems #kierowcy
Zaczyna mnie drażnić to wielkie cwaniactwo ludzi. Sytuacja z dzisiejszego poranka pod moim domem. Ide sobie po fajki a koleś na oko lvl 40 (biała koszula, krawat) parkuje swoje lśniące bmw - zamiast równolegle do chodnika (jak wszyscy) to on prostopadle, aż przednimi kołami wjechał na trawnik całkowicie blokując komunikację po chodniku, tym bardziej że wolnych miejsc do zaparkowania było sporo. Fajki kupiłem i wracam w kierunku domu a koleżka leci do swojej bryki więc mu uprzejmie zwracam uwagę na zaistniałą sytuację i żeby nie tarasował tak samolubnie chodnika... a on mi na to:


Wskazówka ciśnienia od razu na czerwone pole - no i dostał dwa razy w morde za tą niepohamowaną arogancję lądując twarzą w trawie. Koszulę też potargał cwaniaczek-waażniaczek. Troche mi głupio teraz ale jak buc nie umie się zachować.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hipeklego: pieprzysz głupoty pewnie powiedział ci #!$%@? to podkuliles ogonek , jak większość potraficie tylko szczekać i #!$%@? na internetowch a w życiu jesteście cienkie cipy
  • Odpowiedz
@jozwa-maryn: hehe z natury jestem bardzo spokojny alę tąpło mnie to, co usłyszałem od niego. Kurde wystarczyłoby zwykłe "spoko bede pamiętał :)" no to pjątka i idziemy z uśmiechem dalej
  • Odpowiedz
@hipeklego: polecam metody ze starych osiedli gdy ktoś zaparkuje na miejscu gdzie jest np. przejście dla ludzi - kończy z przekręconymi lusterkami, zdjętymi wycieraczkami i wetkniętymi we wloty powietrza, śmieciami rozwalonymi na masce i szybie itd - zależnie od nastroju autora.
  • Odpowiedz
Jak sie parkowac nie umie, albo nie chce umiec bo ma w swoim mniemaniu lepsze auto od innych to tak sie to wlasnie powinno konczyc. Cebulaki sa tak wygode ze potrafia zatarasowac przejscie dla pieszych zamiast stanac troche dalej.
  • Odpowiedz
@hipeklego: polecam metody ze starych osiedli gdy ktoś zaparkuje na miejscu gdzie jest np. przejście dla ludzi - kończy z przekręconymi lusterkami, zdjętymi wycieraczkami i wetkniętymi we wloty powietrza, śmieciami rozwalonymi na masce i szybie itd - zależnie od nastroju autora.


@kraggthegrimm: ale jakbym ci rower gównem wysmarował za przejeżdżanie przez pasy lub #!$%@? po chodniku to już byłoby hurr durr wandal ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@bazibart: czy ja wiem? Ja też z natury spokojny jestem ale raz na 10 lat zdarza mi się taka sytuacja... Potem człek się zastanawia czy aby z nim jest wszystko wporzo - bo reguły społeczne (i przestrzeganie ich przez WSZYSTKICH) to jedno, a przyliściowanie porządnie w mordę gościowi to drugie. Całe życie prawilny obywatel, a tu raz na jakiś czas "ciorasz" gościem i liściujesz.
  • Odpowiedz