Wpis z mikrobloga

Człowiek ledwo zrobi sobie drzemkę i już jakieś gówna się odpierdzielają na mirko. Musiałem aż wstać żeby to napisać bo nie wytrzymię tak mi się obraca. O co chodzi? Już tłumaczę. Jakiś #rozowypasek zaczyna swoje wywody o tym że faceci powinni dostawać miesiączkę. Gówno wpis pod tym linkiem gównowpis
Nie będę się nad tym długo rozwodził, w każdym razie gdybyśmy to my faceci mieli jakieś nieprzyjemne comiesięczne przypadłości to na pewno nie życzyłbym tego drugiej płci, @kitelczy_pasek jesteś więc dla mnie zwykłym #podludzie m .

My #niebieskiepaski zapraszamy was na nasz portal ze śmiesznymi obrazkami, emigrujecie z pudelków i kafeterii dokładnie w ten sam sposób jak ci wszyscy imigranci z Syrii, i innych afrykanskich krajów. Pozwalamy się wam tutaj osiedlić, dajemy wam atencję jak socjal, a wy jak się odwdzięczacie? Powodujecie jakieś burdy ponieważ od dobrobytu w dupach się wam poprzestawiało. Powinniśmy was odsyłać tam skąd przybyłyście. Jesteście tutaj goścmi, imigrantami powinnyście się dostosować albo odejść.

#imigranci #burdy #gorzkiezale #islam #gownoburza
Kruger88 - Człowiek ledwo zrobi sobie drzemkę i już jakieś gówna się odpierdzielają n...

źródło: comment_TmsLAsyAh2EYLt6sYY7El8zF6XcLTG7g.jpg

Pobierz
  • 10
@Kruger88: ty tak serio? Bo jestem ciekawa skąd wniosek, ze to jest portal dla mężczyzn, którzy łaskawie goszczą tu kobiety? Wpis o miesiączce w prawdzie uważam za raczej głupi. Faktycznie jest was tu więcej niz kobiet. Ja jednak jestem tu zarejestrowana juz 6,5 roku, nigdy nie zrobiłam żadnej guwnoburzy, nie spamuje i nie trolluje, czasem sie kłócę, ale ogolnie jestem prawilnym użytkownikiem i nie odpowiada mi zeby ktoś kto ma tu
@spiritoo: A w jaki sposób określiłabyś czy serwis jest męski/damski? Kafeteria typowo kobieca bo więcej kobiet, pudelek również, a wykop jest jaki jest bo jest nas tutaj dużo więcej. A co do konta od miesiąca, miałem tutaj konto około 5 lat, ale usunąłem i wróciłem.

Po za tym nie ma o co się denerwować droga koleżanko "zawsze się trochę gównoburzuje"
@Kruger88: spodziewałam sie takiej odpowiedzi, w sprawie konta. Widzisz, ty twierdzisz, ze wszystko jest kwestią ilości, a ja twierdze, ze nigdy nie byłam na jakimkolwiek babskim portalu. Siedzę sobie tutaj, czasem oglądam głupsze, czasem ciekawsze rzeczy. W założeniu pojawiłam sie dla rożnych ciekawostek ze swiata. Teraz wiemy jak to tu wygląda. W każdym razie, nie zasłużyłam sobie na bycie gościem i uważam, ze jest bardzo duzo takich jak ja. To, ze