Wpis z mikrobloga

Jak przełamać strach przed kupnem prezerwatyw ? Chciałem poprawić sobie życie seksualne i zainspirowany pewnym Mirkiem wpadłem na pomysł żeby zwalić w gumie xD No i będę wiedział na przyszłość jak zakładać. Poszedłem wczoraj do Rossmana było prawie pusto, pokręciłem się przy antyperspirantach i poszedłem na gumy. Pooglądałem ale nie odważyłem się kupić. Na kasie siedziała słodka i sympatyczna pani ekspedientka która kojarzy mnie bo zna moją babcie xD
Próbowałem kupić w automacie z gumami koło kebaba ale na ogródku jacyś ludzie jedli i udawałem że czekam na przystanku i poszedłem do domu po 10 min. Jakieś protipy żeby się przłemać ?

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #seks
  • 198
  • Odpowiedz
@b4rnab4: jak ostatnio kupowałem w aptece na dworcu PKP w #rzeszow to aptekarka ok. 25 lat taka trochę damska stuleja zszokowana była że ktoś chciał u nich gumki kupić, na całą aptekę mieli tylko kilka paczek w szufladzie pod kasą. Zazwyczaj to kupuję w rossmanie bo najlepszy wybór, nie ma co się przejmować, że ludzie patrzą.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: któregoś razu z dziewczyną chcęliśmy kupić w żabce, godzina 22, mnóstwo ludzi bo weekend i chodzimy, szukamy ale nie możemy znaleźć. Podchodzimy do kasy i pytamy a pani wyciąga spod lady karton z różnymi rodzajami. Kolejka za nami w uj a ty weź człowieku spokojnie wybierz sobie gumkę o ulubionych parametrach jak ci grażynka 50+ patrzy na ręce...
  • Odpowiedz
@b4rnab4: kup jeszcze coś w sklepie aby gumki przeszły w środku kasowanych zakupów. Pani będąc w transie pikania laserem nawet nie zauważy co nabija na paragon ( )
  • Odpowiedz