Wpis z mikrobloga

Jak przełamać strach przed kupnem prezerwatyw ? Chciałem poprawić sobie życie seksualne i zainspirowany pewnym Mirkiem wpadłem na pomysł żeby zwalić w gumie xD No i będę wiedział na przyszłość jak zakładać. Poszedłem wczoraj do Rossmana było prawie pusto, pokręciłem się przy antyperspirantach i poszedłem na gumy. Pooglądałem ale nie odważyłem się kupić. Na kasie siedziała słodka i sympatyczna pani ekspedientka która kojarzy mnie bo zna moją babcie xD
Próbowałem kupić w automacie z gumami koło kebaba ale na ogródku jacyś ludzie jedli i udawałem że czekam na przystanku i poszedłem do domu po 10 min. Jakieś protipy żeby się przłemać ?

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #seks
  • 198
@b4rnab4: Ja też pierwszy raz nieswojo się czułem - znaczyło to że traktowałem seks zbyt poważnie. Jak znajdziesz dziewczynę i będziesz ją posuwał codziennie kilka razy na różne sposoby, to przełamiesz się z kupnem prezerwatyw.
@b4rnab4: Użyj internetu. Ja poznałem już duuużo kobiet, które same szukają i nie mogą znaleźć. Nie bądź taki wybredny, jeżeli chodzi o wygląd, patrz na charakter. Zresztą pewnie już czytałeś tysiąc poradników i wszystko wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak sporo zarabiasz, to zostają jeszcze dziwki.