Wpis z mikrobloga

Jak przełamać strach przed kupnem prezerwatyw ? Chciałem poprawić sobie życie seksualne i zainspirowany pewnym Mirkiem wpadłem na pomysł żeby zwalić w gumie xD No i będę wiedział na przyszłość jak zakładać. Poszedłem wczoraj do Rossmana było prawie pusto, pokręciłem się przy antyperspirantach i poszedłem na gumy. Pooglądałem ale nie odważyłem się kupić. Na kasie siedziała słodka i sympatyczna pani ekspedientka która kojarzy mnie bo zna moją babcie xD
Próbowałem kupić w automacie z gumami koło kebaba ale na ogródku jacyś ludzie jedli i udawałem że czekam na przystanku i poszedłem do domu po 10 min. Jakieś protipy żeby się przłemać ?

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #seks
  • 198
  • Odpowiedz
@b4rnab4: a jakim samcem alfa ruchaczem trzeba być żeby kupić prezerwatywy? ja #!$%@?, podchodzisz, kładziesz na ladzie, płacisz i wychodzisz. ekspedientka ma #!$%@? na to co kupujesz, chyba że jest twoją matką.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Ja poszedlem do Tesko, poczekalem az nikogo nie bedzie przy chemii, szybko #!$%@? z polki durexy i jeb na spod do koszyka. Ale pacze, a tam #!$%@? napisane ze to jakies wzmacniajace erekcje bananowe czy cos. Przestraszylem sie ze w to musial testowac jakis Murzyn (banany, czaicie?) i #!$%@? jeszcze jakiegos AIDSa dostane czy innej kily. No to ja myk z powrotem na chemie a tam jakas dziunia 9/10, ja
  • Odpowiedz