Wpis z mikrobloga

Jak przełamać strach przed kupnem prezerwatyw ? Chciałem poprawić sobie życie seksualne i zainspirowany pewnym Mirkiem wpadłem na pomysł żeby zwalić w gumie xD No i będę wiedział na przyszłość jak zakładać. Poszedłem wczoraj do Rossmana było prawie pusto, pokręciłem się przy antyperspirantach i poszedłem na gumy. Pooglądałem ale nie odważyłem się kupić. Na kasie siedziała słodka i sympatyczna pani ekspedientka która kojarzy mnie bo zna moją babcie xD
Próbowałem kupić w automacie z gumami koło kebaba ale na ogródku jacyś ludzie jedli i udawałem że czekam na przystanku i poszedłem do domu po 10 min. Jakieś protipy żeby się przłemać ?

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #seks
  • 198
  • Odpowiedz
@b4rnab4: lel, bierzesz, idziesz do kasy, płacisz i idziesz do domu. Jakbyś kupował chleb czy mleko. Ludzka rzec, po co się z tym kryć, czego się bać? A tak to czaisz się jakbyś chciał ukraść, albo robił coś złego.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: cumplu, trochę odwagi - bierzesz paczkę prezerwatyw, kładziesz na taśmie, a kiedy pani ekspedientka na ciebie spogląda puszczasz jej oczko, ewentualnie oblizujesz górną wargę. Zrobisz wrażenie samca alfa, przy okazji ekspedientka zarumieni się wyobrażając sobie jaki jesteś zajebisty w łóżku, a przy okazji podniesiesz swoją samoocenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A nie wstydzisz się kupować papieru toaletowego? Tak, można w niego smarkać, ale każdy wie, że będziesz nim podcierał dupsko, nie głupio Ci, nie wstyd Ci? Mi tak, dlatego cały czas #!$%@? na liściach, trochę później majtki brudne i lekko capią, no, ale przynajmniej się w markecie wstydu nie najem cheche.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: To nie myśl o tym, pomyśl że osoba na kasie Cię nie zna i ma w dupie co kupujesz, ona myśli o powrocie do domu, albo myśli o czymś innym, a nie o tym co ktoś kupuje. Myślisz, że jesteś pierwszą osobą, którą ona kasuje bo kupuje gumki? Pewnie było już ileś przed Tobą i ona na pewno nie zapamiętuje osób, które je kupiły.
Szybko i bezboleśnie. Nie ma się
  • Odpowiedz
@Auth: Olałem już. Nawet już loszki nie szukam bo jak przyjdzie co do czego to nie będę miał odwagi i ucieknie :) Wstyd mi za siebie 25 letni koń :) Teraz dopiero zdałem sobie sprawe jaki jestem #!$%@?
  • Odpowiedz
@b4rnab4: ja przed laty kupiłem paczkę ale tylko jedną rozpakowałem, żeby zobaczyć jak wygląda. pozostałe odłożyłem aż będę mieć różowego.
teraz to już minęła data ważności, ale do zwalenia się nadadzą. chcesz, to ci zrobię rozdajo.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Bez przesady, jak jakaś laska przez to ucieknie to niech ucieka. Może znajdź równie wstydliwą. Albo normalną, ale powiedz, żeby ona kupiła, bo Ty musisz coś innego załatwić. xD
  • Odpowiedz