Wpis z mikrobloga

Jak przełamać strach przed kupnem prezerwatyw ? Chciałem poprawić sobie życie seksualne i zainspirowany pewnym Mirkiem wpadłem na pomysł żeby zwalić w gumie xD No i będę wiedział na przyszłość jak zakładać. Poszedłem wczoraj do Rossmana było prawie pusto, pokręciłem się przy antyperspirantach i poszedłem na gumy. Pooglądałem ale nie odważyłem się kupić. Na kasie siedziała słodka i sympatyczna pani ekspedientka która kojarzy mnie bo zna moją babcie xD
Próbowałem kupić w automacie z gumami koło kebaba ale na ogródku jacyś ludzie jedli i udawałem że czekam na przystanku i poszedłem do domu po 10 min. Jakieś protipy żeby się przłemać ?

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #seks
  • 198
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Musisz podnieść swoją samoocenę.
Nie wiem jak wyglądasz i jaki masz charakter ale wg mnie na pewno jest ktoś komu się spodobasz.
Jesteś nieśmiały i pewnie tak o sobie mówisz, że nic sobą nie reprezentujesz, a pewnie tak nie jest jak ktoś Cię bliżej pozna.
Ja jakieś kilka lat temu nie chodziłam do sklepów nie samoobsługowych. A jak nie umiałam czegoś znaleźć, to zamiast się zapytać, szłam do innego. Raz
  • Odpowiedz
@b4rnab4: a ja mam lekko zaokrąglone plecy, bo się garbiłam jako nastolatka i idealnych zębów też nie mam. Proszę Cię takie rzeczy nikogo nie dyskwalifikują. Pełno osób ma krzywe nosy, np. moja mama. Ja mam garbaty i nie jest malutki, w Rosji śmiano się ze mnie że jestem Żydówką, itp.
Krzywy nos to nie argument.
  • Odpowiedz
@Auth: Wszyscy wokoł maja już swoje loszki tylko ja zawsze sam przychodze do towarzystwa i się ze mnie śmieją :)
Mam 25 lat i wygladam jakbym miał max 18 i duże oczy a nie wąskie jak modele ;_;
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Mój brat ma 28 prawie i jeszcze chyba nie miał laski na poważnie. Teraz jest sam na 100%.
Gusta są różnie nie wszystkie laski uwielbiają typowych modeli.
Twoje argumenty są żadne.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Pojęcia nie mam jak to wygląda. Ale patrząc na ulicach, na ludzi w związkach, to uważam że chyba nie ma nic takiego co Cię dyskwalifikuje. Ludzie z poważnymi chorobami, niepełnosprawni, bez kończyn, z różnymi deformacjami znajdują lubych.
  • Odpowiedz
@Auth: Już dwa lata wychodze do ludzi i żadna na mnie nie spojrzała i nie była zainteresowana. Najczęściej to mnie ignorują :) Jakbyś zobaczyla mnie to byś od razu uciekła :)
  • Odpowiedz