Wpis z mikrobloga

@fox92: a jaka marka nie traci po pierwszym roku, hyundai i40 kombi roczny full pakiet idzie za 23-25k € dorwać, nówka 38k € więc o co ci chodzi xd
  • Odpowiedz
@unstyle: no widać że nie jesteś w temacie xd prosty przykład: sam teraz poszukuję auta do 20k zł i chcę kupić audi a4 b6. 2001r kosztuje od ok 16 do 22 k zł, skode octavie z tego samego roku kupisz już za połowę. Dlaczego? wykonanie, jakość użytych materiałów itp.
w przypadku kolegi @dbrs miałem na myśli że lepszą opcją był by zakup auta np. poleasingu takiego 6-12 miesięcznego. Sam pracuję w
  • Odpowiedz
@dbrs: Fajne autko, Mirku. Będąc w Polsce pożyczałem na lotnisku właśnie taką octavię i raz rapida. Prowadzi się w porządku, jedzie też żwawo :). Wnętrze w porządku A mircy, którzy pitolą o tym, że lepiej 3letnią BMW czy tam Audi, chyba lubią śmigać z autem po serwisach i zostawiać tam pół pensji. Sam mam audi z 2012 roku i ostatnio co chwilę się coś dzieje, a auto w salonie kosztowało poprzedniego
  • Odpowiedz
@fakdesystem: jak na 2002 to wyposażenie Stilo było spoko. Na wyposażenie tej Skody nie narzekam, na pewno jest o wiele lepiej niż we Fiacie. Jedyne czego mi w Skodzie brakuje, a miało Stilo to wysuwane schowki pod przednimi fotelami (tutaj jest po prostu wydzielone miejsce, odgrodzone od dywaników).
  • Odpowiedz
@dzika_wiewiorka: Golf VII jest ledwie poprawnym autem, z mnóstwem niedoróbek, nawet "w hajlajnie". Emocje czasie jazdy - jak na rybach. A Octavia to Golf, tylko taniej zrobiony. Sorry, to NIE JEST dobre auto.

"#!$%@?" Golfem VII i E36. Z tej dwójki złomem nazwałbym Golfa.
  • Odpowiedz
@bidzej:
Sam jeżdżę focusem mk3 od niedawna i póki co lepszego samochodu nie prowadziłem, nie dość że jest funkcjonalny to zrywny i daje dużo frajdy z jazdy, szczególnie na krętej trasie.

To zależy od tego jak postrzegasz dobre auto. Jeździłem octavią kilka razy, wiadomo że prowadząc rodzinne auto klasy średniej nie będziesz miał takich emocji jak w jakimś japończyku czy niemiaszku, ale mimo to, jeśli chodzi o wygląd tego samochodu i
  • Odpowiedz
@dzika_wiewiorka: masz troche racji - Skody pod wzgledem designu nie maja jakichs wielkich powodowow do wstydu. Ale o ile takiego na przyklad Focusa MK3 uwazam juz za auto, ktore mozna nazwac fajnym i jakkolwiek wyrazistym, tak Octavia (i Golf) jest dla mnie po prostu poprawnym przyrzadem do jazdy. Niby wszystko jest na miejscu, ale zawieszenie jest zestrojone siermieznie, wnetrze (dla kierowcy o wzroscie 195cm) niewygodne, z niezawodnoscia silnikow roznie bywa... no
  • Odpowiedz