Wpis z mikrobloga

@elmo141: Ja raczej to widzę że bardzo ściska Cie zazdrość którą wyładowujesz wmawiając mu jaki to nie jest zły wybór. Mówisz że chwalenie się skodą to nic? A powiedz mi ilu Polaków stać na zakup nowego auta, jakiegokolwiek? Koleś się cieszy a ty mu wciskasz jaki to nie jest zły wybór, to jest zwykłe #!$%@? i buractwo.
  • Odpowiedz
@Dzolo: wcześniej stilo teraz octavia, on musi naprawdę nienawidzić dobrych samochodów, albo kompletnie się na nich nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)()
Jeszcze na dodatek TSI, przecież te silniki się rozlatują po 50k km
  • Odpowiedz
@dbrs: W firmie mamy nowe Rapidy i nowe Superby (w sensie Superby rocznik 2014), ster Octavie. I generalnie Skoby to naprawdę solidne auta, może delikatnie czuć w pewnych elemtnach, że "Skoda to gorszy VW", ale chciałbym, żeby Nissan czy francuzy w swoich autach tak przykładali się do jakości nawet detali, jak w skodzie.
  • Odpowiedz
@krzysiek-kornell: Z ciekawości co proponujesz za te pieniadze. Auta ma być tanie w utrzymaniu, rozsądnie palić, plus fajnie gdyby byla taka dostępność części jak w octavi. Co szukac, w jakim wieku i jakim przebiegiem. Każdy tylko krzyczy uzywka a z konkretami juz ciężko.
  • Odpowiedz
@Emdowu: To że tobie się honda nie podoba nie zmienia faktu że w tej kategorii cenowej jest co najmniej kilka lepszych aut i nie ma co zaklinać rzeczywistości że octavia za 75tys to dobry zakup.
Gdyby kosztowała 55k to co innego, duże rodzinne auto za sensowne pieniądze (oczywiście trzeba by brać z normalnym silnikiem a nie TSI, nawet diesla).

  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07:

Koleś się cieszy a ty mu wciskasz jaki to nie jest zły wybór, to jest zwykłe #!$%@? i buractwo.


co ty #!$%@?, jak się chwali na necie autem którym nie ma co sie chwalić*, to zbiera gówno-kometarze, no dziwne fest
czego oczekujecie? stada stulei z gimazjum z kometarzami "jaaaaa" "ślicznie" "piękna" "ale ci zazdroszczę"???? sorry, u mnie zachwyty są zarezerwowane na coś naprawdę wow i jak widzę nie jestem w
  • Odpowiedz
@elczikeno: #!$%@?, mi też nie imponuje dlatego w ogóle miałem się nie wypowiadać, bo i po co? Dla niego jest ok, niech się cieszy spoko, tobie się nie podoba? przejdź obok nikt Ci tego nie każe oglądać. I chwalić się można wszystkim, dla Ciebie to jest nic, dla niego to jest coś. To tak jakby mirek kupił Lamborghini a ty byś mu wciskał że ferrari jest o 1,212 s szybsze na
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: W kolejności jak szukałem - volvo, citroen, mazda(tutaj bylem bliski kupna ale właściciel mocno kręcił), pozniej opel , znalazłem w salonie fajne insignie ale przekonali mnie na nówkę astry. Żałuję ze nie kupiłem odrazu. Gdybym miał 10k wiecej czyli jak autor tematu to mamy spore pole do popisu w nowkach.
Co do używek to moja bliska rodzina ladnie sie przejechala na tych slynnych igłach. Auto za 40tys a naprawa po
  • Odpowiedz
@Andrzejek_Andrzejek07: on się nie chwali skodą - ja siedzę cicho
chwali się skodą - prowokuje mnie do kometarzy na poziomie skody, sorry
nie odbieram mu możliwości cieszenia się, to jego wybór, ty mi nie odbieraj możliwości komentarza, który piszę także z własnego wyboru
  • Odpowiedz
@szmecio: Szczerze mówiąc to zawsze mnie zastanawiało co ludzie za samochody kupują że chwilami się z nimi nie da nic robić, naprawdę nie wiem. Od kiedy pamiętam w rodzinie jeździliśmy volvami, wszystkie były wcześniej bite (244 to spawane z dwóch) i żaden ale to żaden nie stworzył najmniejszego problemu finansowego, czy też na nas się nie obraził. Potem było 850 600k przebiegu badań od 5 lat nie miało pod koniec zawieszenie
  • Odpowiedz
@szmecio:

Co do używek to moja bliska rodzina ladnie sie przejechala na tych slynnych igłach. Auto za 40tys a naprawa po pól roku wyszła 18k a szykują się kolejne naprawy. Wesoło. Wiele innych osób nie lepiej. Padajaca elwkrronika, wtryski do wymiany. Wole śmigać autem które daje mi wiekwza pewność ze nie rozkracze się na środku pola i ze jesli wydslem 65k to w ciagu 100k nie będę musial wladowac kupe pieniędzy
  • Odpowiedz