Wpis z mikrobloga

VAT można zwracać, jeśli nie masz go od czego odliczać, taki protip. nie, nie teoretyzuję. czeka się po kilka miesięcy, ale przelewy z US dochodzą :) jak dotąd bez trzepania księgowości. ja mam ING i opłat z dupy nie stwierdziłem


@frode: siedziałem kilka lat pod US w którym każdy zwrot VATu powyżej ~5k pln lub regularne powyżej 1k pln to była pewna kontrola z wiadomym skutkiem, dlatego zakodowało mi się,
  • Odpowiedz
@xetrov: u mnie obliczone przeze mnie RRSO na poziomie 4,8% z wliczony ubezp. na życie, w kredycie taniej nie będzie, a wolę dopłacić za sprawdzoną i wiarygodną firmę, niż się potem użerać. święty spokój... no tak, co US, to obyczaj, u mnie na razie spokój na froncie, pożyjemy zobaczymy. LC? nie znam, co to?
  • Odpowiedz
@dbrs: kupilem moja octavke ze 2 tyg temu, tyle ze w kombi i 2.0 TDI, wrzucilem zdjecie na mirko. Tez byl bol dupy ze skoda a moglbym miec uzywke jakas lepsza w tej cenie. Gratuluje zakupu, ja juz nakrecilem 2k kilometrow i spisuje sie super. Mam nadzieje ze tez bedziesz zadowolony ze swojej benzynki
  • Odpowiedz
@fox92: no pewnie jest zasmucony strasznie, bo jutro chciał sprzedać ten samochód, a stracił już ileś tam procent po wyjeździe z salonu. Jak buty kupujesz to też myślisz ile straciły na wartości wychodząc ze sklepu? Dajcie gościowi się nacieszyć z samochodu, w tym wątku co jeden to mądrzejszy jak to by nie wydał cudzych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@dbrs: plusuję i szczerze zazdroszczę, sam od dłuższego czasu bardzo choruję na Octavię, tylko że w kombi ;) Niestety mnie ledwo stać na wyjeżdżoną jedynkę xD
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: przypomnę tylko, że w 2008 roku Lancer CY został rodzinnym samochodem roku magazynu "Mama i dziecko" więc o szpanowaniu nie ma mowy.. to kawał solidnego dupowozu, który po zakończeniu produkcji EVO ze sportem ma niewiele wspólnego (setka w 11s?)
  • Odpowiedz
@kontra: ja też początkowo byłem mocno nastawiony na kombi, ale jak się przejechałem i obejrzałem liftbacka to stwierdziłem, że liftback jest ok. Kombi jest 8k droższe.
@DoYouEvenLift: pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rapid Spaceback?
@krasnalik: z tego co czytałem jest na płycie MQB
  • Odpowiedz