Wpis z mikrobloga

@janek-donosi-1: Które mitshubishi ? Lancera z dziadowskim silnikiem ? Honda z tragicznymi blachami i wolnym silnikiem też lepsza od octavki ? Wygląda może lepiej chociaż to kwestia do dyskusji bo nie każdemu ten design odpowiada.
  • Odpowiedz
@szmecio: Co ty p--------z? Twoim zdaniem TSI jest lepszy i trwalszy niż VTEC czy MiVEC? Ktoś cię upuścił na głowę jak byłeś dzieckiem?
Argumentu o słabych blachach nie skomentuję bo leżę na podłodze i skręcam się ze śmiechu.
  • Odpowiedz
Miałem okazje jeździć juz kilkoma sochodami z tego przedziału jak superb octavia insignia. Jeździ sie nimi bardzo podobnie ale skoda wygrywa ze względu na ilośc miejsca w środku oraz tylna szybę która w przeciwieństwie do Opla nie jest jakimś pieprzonym lufcikiem jak w czołgu przez który gowno widać.
  • Odpowiedz
@krzysiek-kornell: dynamika jazdy jest 100razy lepsza niż w silnikach hondy civic i dostępnym na teraz silniku lancera (117KM i nic większego nie możesz wrzucić).
Sam pisałem o tym że TSI bym nie kupił bo się psują na potęgę + pisałem o tym że mój brat pluje sobie w twarz że kupił TSi, ale my mówimy o dynamice jazdy, i te japończyki odpadają ;)

Co do blach to odpryski które ma
  • Odpowiedz
@sl500: 117KM to jest dobry silnik ? 5 biegów ? Ta elastyczność, proszę ja ciebie. Dynamika po byku. Mówimy że octavia to dziadkowóz a proponujecie lancera którego octavka zje z palcem w nosie
  • Odpowiedz
@dbrs: niech się przyznają osoby komentujące - ilu z was ma w ogóle prawo jazdy oraz ilu z was pajace w ogóle ma samochód, na który zarobiło samodzielnie? Wszystkie bananowe dzieci, którym tatuś na swoją firmę kupił autko niech siedzą cicho. Patrząc po s----------e w komentarzach, to widzę, że 3/4 pochodzi od małolatów bez rozumu.
A właścicielowi gratuluje, że naszym smutnym kraju mógł sobie pozwolić na samochód z salonu :)
  • Odpowiedz