Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem was ostrzec przed użytkownikiem @Supercoolljuk2 (bardziej Superuncoolljuk).

TL;DR


Ponad dwa miesiące temu zerwałem z różowym paskiem i tego samego dnia wieczorem napisał do mnie jej wykopowy przyjaciel, żeby pogadać i wesprzeć duchowo. Poruszył mnie tym gestem i stwierdziłem, że jest bardzo sympatycznym człowiekiem i pożałowałem, że go wcześniej nie poznałem. Kiedy poprosił o pożyczkę 100 złotych do poniedziałku (była sobota), trochę coś mi śmierdziało, ale jednak postanowiłem zaryzykować i uznałem, że na tyle poprawił mi humor po rozstaniu, że przelałem mu 150 złotych w razie czego.

Tych pieniędzy oczywiście już nie zobaczyłem na oczy, pomimo tego, że ljuk się wielokrotnie zarzekał, że zrobi przelew jutro/do końca tygodnia/inny tak samo mało wiarygodny termin.

Myślę, że byłem na tyle cierpliwy w tej kwestii, że nie ulega wątpliwości, że ljuk jest krętaczem, oszustem i zdecydowanie nie polecam tego allegrowicza.

Cała historia konwersacji z nim jest poniżej (wyciąłem tylko fragmenty dotyczące zerwania).

Nie mam pojęcia, jak on się nazywa, wiem tylko, że mieszka we Wrocławiu, stąd spam tagami, żeby więcej osób się dowiedziało.

#wroclaw #wroclawskiewykopparty #afera #oszukujo #gdziejestmoje300baniek
cheft - Mirki, chciałem was ostrzec przed użytkownikiem @Supercoolljuk2 (bardziej Sup...

źródło: comment_YN56h9qPOjGr8aj5iNgIqaCTlisdhcqM.jpg

Pobierz
  • 714
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: @Khaleesi: @PanKawa: to nie jest zadne jego pieprzone multikonto, to zupelnie inna osoba, ktora doskonale znam, i przestancie powtarzac te brednie. Jak nie dociera do was argumentacja, to napiszcie do modow, zeby sprawdzili IP czy cos.

inb4 ja tez jestem multi
  • Odpowiedz
Ludzie z WYKOPU gdzie nie takie przekręty ujawniano, pożyczają pieniądze obcym bez świadków, bez umowy, bez znajomości tożsamości pożyczkobiorcy... ha ha ha aaa he he he pff... nie mogę ... hi hi hi... Zjem chyba sobie rogala, natrę się zbożem i pojeżdżę na kozie po mieszkaniu.
  • Odpowiedz
@szyba: jak sobie pozyczalismy kase to znalem go moze z 2-3tyg na mirko ;) z innym mirkiem mialem sytuacje ze po miesiacu znajmosci musial mi zaufac na kilkanascie tysiecy ;) i tez mu oddalem, to nie byl dlug a interesy, ale chce tylko pokazac ze sa rozni ludzie w necie. sam pozyczalem kase z 20 osobom z mirko, wszystkie oddaly
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean: przynajmniej tyle, że stary ;) kasa sprzed denominacji nie była.
Swoją drogą zastanawiające to jest, ogólne pytanie do mnie w tej sprawie też zostało skierowane, ale nie wiem, jak w takiej sytuacji można nie użyć mózgu i przelać obcemu człowiekowi takie kwoty. Jeśli to nie jakiś żart (a po skali i ilości komentarzy, jednak nie wydaje się, ale może się mylę), to jak można aż tak nie myśleć?
  • Odpowiedz
@Rittel: no taka logika to mozesz stwierdzic, ze jedynym uzytkownikiem wypoku jest Mihau Bialkov ze schizofrenia, a cala reszta to jego multikonta
  • Odpowiedz
Jeśli to nie jakiś żart (a po skali i ilości komentarzy, jednak nie wydaje się, ale może się mylę), to jak można aż tak nie myśleć?


@kasiknocheinmal: ja totalnie nie moge ogarnac, ze wyplywa to dopiero teraz. Jak podejrzewam kazdy wstydzil sie przyznac, ze mu pozyczył pieniadze.
  • Odpowiedz
Może niech każdy Mirek mu wpłaci po 1zł z tytułem przelewu "pożyczka na mocarza" i złożymy mu pozew zbiorowy o przywłaszczenie miliona złotych i przy okazji bagiety go zgarną za d-------e.pl?
  • Odpowiedz
@Perlo: no cóż są różni ludzie, racja, ale ja niestety aż tak nie potrafiłbym zaufać. Choć dobrze wiedzieć, że takie przypadki jak we wpisie zdarzają się raz na ileśtam i w większości można ludziom zaufać
  • Odpowiedz