Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem was ostrzec przed użytkownikiem @Supercoolljuk2 (bardziej Superuncoolljuk).

TL;DR


Ponad dwa miesiące temu zerwałem z różowym paskiem i tego samego dnia wieczorem napisał do mnie jej wykopowy przyjaciel, żeby pogadać i wesprzeć duchowo. Poruszył mnie tym gestem i stwierdziłem, że jest bardzo sympatycznym człowiekiem i pożałowałem, że go wcześniej nie poznałem. Kiedy poprosił o pożyczkę 100 złotych do poniedziałku (była sobota), trochę coś mi śmierdziało, ale jednak postanowiłem zaryzykować i uznałem, że na tyle poprawił mi humor po rozstaniu, że przelałem mu 150 złotych w razie czego.

Tych pieniędzy oczywiście już nie zobaczyłem na oczy, pomimo tego, że ljuk się wielokrotnie zarzekał, że zrobi przelew jutro/do końca tygodnia/inny tak samo mało wiarygodny termin.

Myślę, że byłem na tyle cierpliwy w tej kwestii, że nie ulega wątpliwości, że ljuk jest krętaczem, oszustem i zdecydowanie nie polecam tego allegrowicza.

Cała historia konwersacji z nim jest poniżej (wyciąłem tylko fragmenty dotyczące zerwania).

Nie mam pojęcia, jak on się nazywa, wiem tylko, że mieszka we Wrocławiu, stąd spam tagami, żeby więcej osób się dowiedziało.

#wroclaw #wroclawskiewykopparty #afera #oszukujo #gdziejestmoje300baniek
cheft - Mirki, chciałem was ostrzec przed użytkownikiem @Supercoolljuk2 (bardziej Sup...

źródło: comment_YN56h9qPOjGr8aj5iNgIqaCTlisdhcqM.jpg

Pobierz
  • 714