Wpis z mikrobloga

Koniec z lekkimi kanapeczkami! Kolejny przepis pod #goomowesosy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tym razem przepis na serek topiony Demonic Cheese

Do stworzenia tego cudeńka można użyć różnych (byle suszonych!) papryczek. Ja podaję przepis z takimi jakie ja zastosowałem.
Serek jest bardzo prosty do przyrządzenia i sądzę, że może stać się równie popularny co LAVA ze względu na właśnie prostotę wykonania oraz niesamowity smak. Bo kto #!$%@? nie lubi sera? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Składniki:
Papryczki suszone:
- Do posiekania:
Papryczka 7 pot red - 4 szt.
Papryczka scotch bonnet - 2 szt.
- Do zblendowania:
Papryczka 7 pot douglah - 2 szt.
Papryczka 7 pot red - 7 szt.

bloczki serka topionego gouda (3 x 100g czyli 3 bloczki)
woda - 1/2 szklanki
pieprz cayenne - 1 łyżka
maska gazowa - 1 szt.
odbyt do przeszczepu - 1szt.

No to działamy:
1. Papryczki suszone przeznaczone do posiekania siekamy bardzo drobno. Tak na kawałeczki wielkości pieprzu grubo mielonego, może ciut większe. Odstawiamy na bok.
2. Papryczki do blendowania wrzucamy do miseczki i wlewamy 1/2 szklanki wody. Czekamy ok. 10-15 minut aż lekko zamokną.
3. Wlewamy wodę z papryczkami do blendera i jedziemy je ostro, aż otrzymamy taką czerwoną, jednolitą ciecz.

_I tutaj uwaga: Załóżcie coś na gębę przed otwarciem blendera i podczas gotowania. To co się dzieje jak to zaczyna wrzeć jest nie do opisania. Gruźlica i zapalenie spojówek to przy tym wakacje na mazurach. Więcej możecie przeczytać [TU](http://www.wykop.pl/wpis/13401333/jakie-to-jest-#!$%@?-dobre-mam-oczywiscie-na-mysli-/)_

4. Ciecz wlewamy do gara i redukujemy, aż do momentu uzyskania bardzo gęstej i jednolitej masy lub utraty przytomności.
5. Tę masę o konsystencji bardzo gęstego budyniu odstawiamy do ostygnięcia.
6. Wkładamy trzy serki do miseczki (Tylko bez papierków, nie? :P) i dodajemy ostygniętą masę.
7. Ucieramy do uzyskania jednolitego koloru. Na koniec dodajemy wcześniej posiekany susz.
8. Mieszamy i wkładamy do wcześniej wyparzonych słoików.
I to tyle. Można żreć męskie kanapki i krakersy i szlochać przy tym jak mała dziewczynka ;)

Serek jest przepyszny! Do smarowania kanapek, do krakersów, do czego sobie nie wymyślicie. Smakuje jak gouda paprykowa i pali ryj jak cholera! Przez to że serek jest tłusty to na wyjściu też wesoło nie jest :)
Tak czy inaczej polecam bardzo jako doskonały dodatek do wielu potraw i przekąsek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście kolejne przepisy i relacje już niebawem pod #goomowesosy

#chili #chilihead #papryczki #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
goomowy - Koniec z lekkimi kanapeczkami! Kolejny przepis pod #goomowesosy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■...

źródło: comment_H7J1ZO1W8Oe6FEEk8M7iQCjAIkKFWupV.jpg

Pobierz
  • 30
@goomowy: Brzmi świetnie, w przyszłym tygodniu robię. Jakiś czas temu robiłam Lavę, ale już się kończy, to będzie w sam raz. Zresztą Lava zrobiła wśród znajomych furorę na grillu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Felonious_Gru: Pojęcia nie mam dlaczego tak na Ciebie działa :)
Nawet chilihead @goromadska próbował i stwierdził, że ma moc. Poniżej 500k ale #!$%@? po czaszce.

Jest mocniejszy od Acida, a Acida próbował @CrankyDude też chilihead i określił go na ok 250k.

Więc ciężko mi powiedzieć. Mówiłem Ci, zjedz łychę i określ moc :P
@jestem-tu: Rozdajo raczej z tego robił nie będę bo boję się, że po drodze się ten serek zepsuje. :/

Zrób sam, jest bardzo prosty! :)

A kapsa pewnie trochę uzależnia... tak samo jak siłownia, papierosy, alkohol etc. Wszystko co powoduje wydzielanie się endorfin lekko uzależnia :P Ale akurat kapsa jest zdrowa więc można się szprycować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Felonious_Gru: Może dlatego że te kupne sosy są często robione na czystej kapsaicynie i lepiej się rozchodzą po potrawach. Mój to czyta natura :)
Poza tym wymieszaj dobrze zawartość słoiczka. Może się rozwarstwił. Cholera wie.
@goomowy: A #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO