Wpis z mikrobloga

#coolstory
Ziomek level35 ma synka level8. Synek ten chodzi do szkoły w której w sklepiku szkolnym nie ma słodyczy. Eko zarcie, kanapki itp. Zdziwilo ich ze na zakupach kupował sobie słodycze ale nigdy ich nie zjadał od razu. Po pewnym czasie się okazało, ze diluje cukierasami w szkole. Wyszło na jaw jak chłopak z młodszej klasy wziął na kreche i nie oddał mu kasy. Młody poszedł po pomoc do gimbusow ktorzy zastraszyli dziecko.

Czaicie? 8latek szefem mafii
  • 108
  • Odpowiedz
A skro tu sporo opisuje swój biznes z podbazy, to ja przypomnę swój. Byłem skarbnikiem i cały rok co miesiąc wszyscy wpłacali mi po parę groszy, co by pojechać pod koniec roku na wycieczkę. A że rodzicie bardzo słusznie założyli mi wcześnie konto w PKO, to ja chyc-chyc co miesiąc do okienka z wypisanym kwitkiem oderwanym z książeczki i wpłacałem. Na koniec, gdy trzeba było zapłacić na wycieczkę to oczywiście wypłaciłem i
  • Odpowiedz
@pablito1987: Też jak byłem w podbazie to lataliśmy do sklepu obok przed szkołą kupować czipsy i sprzedawaliśmy potem drożej. I mieliśmy gang handlujący złomem, pozwalaliśmy różnym przegrywom bez kolegów dołączać jak wpłacili "składkę klubową" xD Po czym wysyłaliśmy ich po całej szkole żeby zbierali puszki po napojach, które potem nosiliśmy do skupu.
  • Odpowiedz
@pablito1987: Znam dzieciaka ktory w gimnazjum handlował ruskimi szlugami, jak sie spostrzegl ze nauczycielka wywęszyła jego interes to podrzucił innemu gimbusowi do plecaka xD i żadna patologia, rodzice powazane persony, po prostu obrotny chłopak
  • Odpowiedz
@dzester: teraz heheszki, mafioso. Jeżeli karierę pociągnie w ten sposób to za 20 lat heheszków nie będzie. Niewiadomski po Ząbkach furą węgiel woził i oszukiwał na wadze, a w 90-tych jego zbiry obijały pyski za haracz na wschód od Warszawy.
  • Odpowiedz
@pablito1987: To jest właśnie prohibicja, jeśli się czegoś zakaże, a jest na to zbyt, to na pewno ktoś zacznie ten zakazany towar sprzedawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym był dumny z dzieciaka, jedynie skarciłbym go za to że nasłał starszych na młodszego. Ciekawe za ile sprzedawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz