Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie mówią że w Polsce jest ciężko o znalezienie dobrze płatnej pracy? Mam 19 lat jestem w drugiej klasie technikum budowlanego i w ciągu 20 min znalazłem pracę na budowie za 12 zł za godzinę. Pracuje sobie po 11 godzin w tym godzinna przerwa płatna. Nie jest jakoś mega ciężko. Do tego praca na fajnych obiektach, Warsaw Spire, wieżowiec Prime. W górnych pięter fajnie się ogląda Warszafkę. Polecam, wystarczy tylko chcieć. Dodam tylko że jestem osobą w brygadzie która ma najmniejszą stawkę :P #niepopularnaopinia #praca #wystarczychciec
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Retrospekcja:

W korporacjach jako typowy specjalista od niczego dostajesz też od 2-3 na start a noo..praca nie jest wymagająca. Zresztą jako że mieszkamy w Warszawie pisanie tekstów "Dlaczego ludzie mówią że w Polsce jest ciężko o znalezienie dobrze płatnej pracy?" jest trochę nieadekwatne, tutaj są siedziby największych firm, rynek jest duży i prace można znaleźć tak jak mieszkanie.. w kilka godzin

Pracę w Warszawie można znaleźć w kilka godzin?
  • Odpowiedz
@maxprojekt: szalunek/rozszalunek? Ja pracowałem w krakowie za 15 netto( umowa o pracę, najniższa krajowa, reszta na lewo) przy rozszalunku po 10h i również godzina płatna przerwy.
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie mówią że w Polsce jest ciężko o znalezienie dobrze płatnej pracy?


@maxprojekt: fajnie ze masz pracę, ze chcesz pracować, ale nie pisz więcej takich bzdur o łatwości w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Ty jak rozumiem mieszkasz z rodzicami, w stolicy, dostajesz 12/h z Twojej perspektywy to jest dużo. Ale postaw się na moim miejscu, powiedzmy ze idę do tej samej roboty, dostaję tak jak Ty 12/h muszę wynająć
  • Odpowiedz
@maxprojekt: 12 zeta na budowie, złapałeś życie na zagięty palec w dupie.

To trochę jak z tym facetem, który ze dwa lata temu napisał poemat z cyklu "pouczanie młodych głupich", że wszyscy na Polskę narzekają, a on ma fajną pracę i odniósł sukces. Jak się okazało w późniejszej rozmowie, raz że zarabiał naprawdę nie za dużo, a dwa że i to dzięki temu, że wywalił zagranicę i tam zdobył doświadczenie,
  • Odpowiedz