Wpis z mikrobloga

@Paaula faktycznie możesz mieć rację ale wyżej osoby których paczki były w WER od 06.06 pisały że już do nich wyruszyły więc to jest chyba takie lotto. Dzisiaj lecą te a jutro lecą te no sama nie wiem ale bardzo mnie stresuje ta sytuacja.
@AleksP94: Może to jest takie lotto, ale jesli do mnie paczka wyszła to do Ciebie też wyjdzie - to wszystko przez te opóznienia o których pisali na stronie poczty. Na 100% jutro do Ciebie wyjdzie....daj znać jak sie cos ruszy. Trzymam kciuki
@Paaula widzę że się doczekałaś @Aleksp94 też się doczekasz. Myślę że te nasze pisanie maili nie miało wpływu na dotarcie przesyłki, raczej to był zbieg okoliczności. Starsze paczki były pewnie przywalone kolejnymi i teraz się do nich dokopują. Ja jak pisałem, zasypywałem ich mailami przez tydzień nawet po 2x dziennie a odpowiedz dostałem tylko jedną i to z automatu. Wykonałem mnóstwo tel w różne miejsca w Polsce a WER W-wa upierał się
@paaula z trzecią przesyłką mam identycznie. Narzekałam na sortownię w Zabrzu, a teraz bardziej nie lubię tej z Pruszcza ;) No cóż... Patrząc na tracking dwade4 liczę, że lada moment będą już na miejscu.
artur-taraszkiewicz


@artur-taraszkiewicz: a z którego dnia paczki się ruszyły?
Dziś opuściła Pruszcz jedna moja paczka, która dotarła tam 25.06 o 9.15. Niestety przesyłka z 24.06 oraz z 25.06 z godz 23.13 stoją dalej :( Jestem ciekawa czy jakoś datami dotarcia idą dalej czy to zupełny przypadek.