Wpis z mikrobloga

@kociamb , wiesz co, rozumie to, ale kurierzy poczty polskiej to ludzie bez odpowiednich kompetencji i przygotowania jak ktoś wyżej wspomniał ;) wydaje mi się, że jeśli się ich wystraszy to może podejdą do tematu jak trzeba, a i może celnicy łaskawie ruszą swoje 4litery
mój wniosek z tego zamieszania jest następujący , odbywa się skrupulatne trzepanie paczek tzn nakładanie cła i vat co się równa wyższymi zyskami które przełożą się na podwyżki dla strajkujących urzędasów
Podejrzewam że nadchodzą czarne dni , miesiące , lata , buuuu
@M4rtie: moja tak samo zawsze szła z WER Warszawa prosto do mnie a tu jeb Zabrze, zatrzymana przez celników. Dzwoniłem tam dzisiaj i o ile celni odbieraja to po milionie prób Pani na poczcie powiedziala ze mają 14 dni poślizgu na ta chwile. Jak mi ja zatrzymią do oclenia to sie wkurze. 44$ i obawiam sie ze majfrend wyslal naklejke z zatrzezonymi znakmi towarowymi.
@katarzyna-gabryszewska:
Wczoraj wieczorem wysłałem maile w sprawie przesyłki i dziwnym trafem paczka zmieniła lokalizację i jest w Pruszczu , tak jak Twoja. Myślę , że to ściema .
Wcześniej zamawiałem przesyłki z różnych rejonów świata , ale zawsze dochodziły w miarę szybko . Teraz to jakaś masakra. Najgorszy jest brak konkretnych informacji tylko szablonowe odpowiedzi.
Dzwoniłem po raz kolejny na WER Zabrze. Pani nie wiem skąd, z sekretariatu odebrała. Od razu pytanie czy paczka jest z Chin, czy skąd. Mówi,, że paczka jest na celnym. Grzecznie łączy na 32 370 55 30. Zajęte, zajęte, nagle łączy i po drugim sygnale następuje rozłączenie. Dzwonię jeszcze raz bezpośrednio, i jeszcze raz - nikt nie raczy odebrać.

Wczoraj wieczorem dostałem info od celników....
Pobierz mayeranek83 - Dzwoniłem po raz kolejny na WER Zabrze. Pani nie wiem skąd, z sekretari...
źródło: comment_amKZDC79mgFVXxpg3PJe4mdh5JLWzvUR.jpg
Dziś poleca kolejne e-meile z ponagleniami. Czekam do końca tygodnia, czy coś się ruszy w tym Zabrzu. Jeśli nie, chyba trzeba będzie jak ktoś wyżej zaatakować pismami do instytucji regulacyjno-kontrolujących.
Moja wisi w WER Zabrze od 2016-06-22 20:05. Brak zmiany statusu. Moim zdaniem, moja paczka ciągle jest na magazynach poczty. A poczta wciska kit, że paczka poszła na celny. Twoja została przekazana celnikom.
Moja od kiedy trafiła do Zabrza to nie była jeszcze ruszana... Wczoraj rozmawiałem z kolegą z pracy. Opowiadał, że jakiś czas temu kupił za 18$ drewnianą podkładkę, czy coś takiego. Dwa tygodnie temu zainteresował się nią urząd celny właśnie w Zabrzu, musiał im wysyłać różne dokumenty. Od tamtej pory cisza, zero odzewu, on sam już mówi, że wolałby, żeby wzięli tą paczkę i otworzyli, może jakby zobaczyli, że to tylko kawałek drewna
Pobierz M4rtie - Moja od kiedy trafiła do Zabrza to nie była jeszcze ruszana... Wczoraj rozma...
źródło: comment_7ioWku8FEMACo9V2n4jaLNS7n4JJYvhP.jpg
Po interwencji via e-mail...

"Przesyłka przygotowywana jest do odprawy celnej. Proszę śledzić przesyłkę w systemie śledzenia na stronie Poczty Polskiej. Wkrótce komunikaty dot. przesyłki powinny się zmienić."

Zobaczymy, czy przyjdą jeszcze odpowiedzi z innych adresów.