Wpis z mikrobloga

@tales_z_miletu: też tak mam :/
1 Wysłanie przesyłki 2015-06-02 12:02 International Postal System
2 Nadejście przesyłki 2015-06-03 12:38 WER Warszawa

Pisałem maila, nie odpisali. Dzwoniłem - trudno się dodzwonić, nikt nie odbiera. :P

Aha, paczka też z banggood, wysłana sweden postem.
@tales_z_miletu:
Właśnie mi odpisali na maila. Co z tego, jak szablonowa odpowiedź. :(

Szanowny Panie,

Jak wynika z systemu śledzenia wskazana przesyłka w dniu 3.06.2015 r. została zarejestrowana w WER Warszawa.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 28.11.2014 r. przesyłki polecone zagraniczne nie podlegają szczegółowej rejestracji w systemie śledzenia.

Ponadto każda przesyłka po wejściu na terytorium kraju przeznaczenia kierowana jest do kontroli celnej. Jeśli podczas kontroli są potrzebne dodatkowe dokumenty, wówczas urząd
@tales_z_miletu: chyba wykrakałem. ;) Właśnie dzisiaj paczka zjawiła się u mnie.

Wysłanie przesyłki 2015-06-02 12:02 International Postal System
Nadejście przesyłki 2015-06-03 12:38 WER Warszawa
Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2015-06-15 09:54 UP Częstochowa 24

Super poczta bulwo!
Oczywiście status o doręczeniu pojawił się 15 minut temu.
@tales_z_miletu: Część, mam ten sam problem, od 19 kwietnia paczka ani rusz z WER Warszawa, nikt nic nie wie, czeski film, pisałem i dzwoniłem wszędzie. Masz może nadal numer swojej paczki, tej która nie doszła? Wróciła do nadawcy i dostałeś zwrot kasy? Pozdrawiam :)
Moja paczka z GB też utknęła w WER Warszawa od 12.04. Dzisiaj robiłem rozeznanie i tak: moja poczta, urzad pocztowy nad moją pocztą, WER Pruszcz, nie mieli paczki. WER WARSZAWA twierdzi, że od nich wyszła.
Jedyne co sensownego się dowiedziałem na mojej poczcie to, że ostatnio było kilka przypadków takie jak moja, niestety pani nie wie, czy w końcu dotarły i jak długo zalegały w WER Warszawa.
Dam im jeszcze tydzień i