Wpis z mikrobloga

@Paaula myślę że dwade4 ma rację. Mają to w pompie i wysyłają odpowiedzi z automatu. Najgorsze jest to że w moim przypadku majfrend nie chce nic z tym zrobić, nie myśli nawet żeby napisać reklamację. O zwrocie kasy nie mówię (100euro) bo jak twierdzi wszystko jest OK, bo widzi że paczka doszła do Warszawy i upiera się że przesyłka dojdzie na pewno w ciągu 60 dni. Najgorsze jest to że to był
@Paaula: Mam pewną teorię na ten temat ;P... Jeżeli faktycznie mają przestoje to teoretycznie lepiej wizerunkowo dla nich, jeżeli na sam koniec zostawią paczki z okresu strajku -> tym samym nie dochodzą nowi skarżący się klienci (bo są obsługiwani od ręki jak zawsze) a jedynie złość narasta tylko w tych klientach, którzy i tak są podirytowani :). Więc zamiast opóźnić trochę paczki wszystkim - wolą opóźnić znacząco paczki tym, którzy trafili
Tez czekam na przesyłkę z alie, w Warszawie jest już od 17.06 i nic nowego, a do nastepnego piatku musze ją mieć... Czy jest różnica skoro ona była nierejestrowana? Bedzie szła jeszcze dłużej? Pewnie nawet nie mam co liczyć że dotrze w tym nastepnym tygodniu...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miał ktoś może sytuację, że paczka wyszła z WER Warszawa, a potem nie było żadnych informacji?
Ostatnia informacja to:

2016-06-23 12:59


WER Warszawa, Package sent
Dzięki, mam nadzieje że tak będzie :) tym bardziej że nierejestrowane podobno można śledzić tylko do momentu wjazdu do kraju, wiec teoretycznie nie wiem czy ona serio wciąż w tej Warszawie.
@rav83 tak kupiłem z ALI, ale coś mi się rypło i z tych nerwów założyłem majfrendowi spór po ponad miesiącu zamiast po 60. A ten się broni i nie chce sporu przyjąć i non stop odrzuca twierdząc że według trackingu paczka jest w drodze.. więc leżę i kwiczę.
@al-bert: ja mam dokladnie to samo złozyłam za wczesnie spór i teraz chinczyk odrzuca spor twierdzac ze paczka jest w drodze. jesli minie 60 dni to poprostu bedzie musiał oddac kase