Wpis z mikrobloga

co się dzieje z tymi przesyłkami moja od 2016-08-04 08:31 ma taki status
Shipmnet arrived at destination country??
  • Odpowiedz
Mam ten sam problem co Wy, przesyłka z Holandii dotarła do WER Warszawa 15.09 i od tej poty cisza. Czyli nie tylko spoza Europy przesyłki mają "problem" z dotarciem do celu :/
  • Odpowiedz
Dajcie spokój zamówiłem telefon za 500 zł dostałem jeszcze cło a po 2 tygodniach sprzęt się rozwalił bo się okazał sklejonym rodzynem. Cały ten chiński rynek to jedno gówno, sprzedawca się nie odzywał, szkoda mówić.
WIęcej się nie nadzieje przez to ścierwo !

:
  • Odpowiedz
Cześć... widzę, że wszyscy mają tutaj problemy z WER... pocieszenie, że nie jestem jedyna... opiszę moją sytuację.
zamówiony telefon z holandii, o wartości około 800 zł został zatrzymany w WER Warszawa i leży już tam od 29 kwietnia (mamy dzisiaj 18 maja)... dzwonię na pocztę, tam każą mi się kontaktować z urzędem celnym dzwonię do celnego, tam odsyłają mnie na pocztę, dzwonię na pocztę, tam znowu to samo... każdy na każdego zwala
  • Odpowiedz
Dla potomnych dodam parę informacji od siebie nt. WER Warszawa
Ja miałem taką sytuację:
1. Zamówiłem coś z niemiec przez ebay
2. Sprzedawca wysłał paczkę bez nazwy firmy, jedynie imie i nazwisko i adres
3. Paczka przyszła do mojego UP ale została zawrócona do nadawcy ze względu na niepełne dane adresowe
4. Udało mi się paczkę zatrzymać jak już była pakowana do wysyłki do niemiec w WER Warszawa
5. Wypełniłem w swoim
  • Odpowiedz