Wpis z mikrobloga

Widzę, że prawie wszystkim paczki doszły.... tylko mi nic nie chce się zmienić w statusie i nadal zalega w Warszawie także chyba nie za wszystkie paczki wzięli się z początku czerwca. ....Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie otrzymał paczki i nadal czeka tak długo? Ja juz nie wiem gdzie pisać gdzie dzwonić
@danielgda1997 @Paaula na przesyłkę czekam od 06.06.2016 :/. Piszę do nich codziennie ale cały czas otrzymuje te same odpowiedzi typu przekazujemy pismo do realizacji albo ''Jak informowaliśmy w poprzedniej wiadomości powodem opóźnień są utrudnienia płynności pracy w Oddziale Celnym Pocztowym w Warszawie. Uniemożliwia to Poczcie Polskiej terminowe ekspediowanie przesyłek paczkowych do klientów'' żadnej konkretnej odpowiedzi kiedy to się unormuje i kiedy paczka mniej więcej może zostać wysłana.

Maile na które można pisać:
@danielgda1997: @AleksP94: własnie moja paczka z 08.06 została przekazana do doreczenia....... sama jeszcze w to nie wierze ale jest - pomogly te 3-4 maile. Ja pisałam na skargi i na reklamacje bardzo grzecznie prosząc o informacje kiedy otrzymam paczke i moze to pomogło.
Zmartwiona opóźnieniami trzech wysyłek zajrzałam tu i @dwade4 chyba niekoniecznie jest tak jak piszesz. Trzy moje paczki zalegają w Wer Pruszcz. Jedna z nich doszła w tym samym dniu i o tej samej godzinie co Twoja i jak narazie lipa... Jestem mocno zmartwiona, zwłaszcza, że nie mogę wytłumaczyć osobie, której wyświadczyłam przysługę, że jest protest celników.
Mam nadzieję, że skoro Twoja paczka już się ruszyła, to moja zaraz też :(
e.....7 - Zmartwiona opóźnieniami trzech wysyłek zajrzałam tu i @dwade4 chyba niekoni...

źródło: comment_x1Ozwm6nD5im5itPVZ6eAUC8gZ9PW081.jpg

Pobierz
@danielgda1997: Tak, ale nie na wszystkie, wysyłałam tylko na: usługi pocztowe, reklamacje i skargi. Z tym że mój chińczyk po mojej interwencji również złożył reklamacje wiec może to też miało wpływ.
@AleksP94: Nie rozumiem tego zupełnie ale z moich wniosków i przeczytanych tu wiadomości ludzi, paczki miedzy 1-10.06 poprostu stoja ale widze równiez ze jesli sie coś rusza to zaczynaja wydawać te paczki zaczynając od 10-1.06 czyli od d.py strony. Ja otrzymam dzis paczke z 08.06 a z 03.06 nadal stoi wiec myśle nastepne bedą paczki z 06.06 wiec twoje i tak dalej do tyłu. Przepraszam za tak chaotyczne pisanie ale mysle