Wpis z mikrobloga

Ludzie coś ruszyło ! Mam paczkę w ręce już - na WER Warszawa leżała od 19 czerwca.

Chyba ktoś wyżej miał racje jak pisał, że teraz więcej paczek pójdzie bez kontroli bo identyczną paczkę w marcu ( zamawiałem to samo) Urząd Celny mi trzymał kilka dni najpierw w WER Warszawa potem w WER Zabrze, VATu nie naliczyli ale dokumentację musiałem wysłać. A teraz jak ruszyło to w 24 godziny jest u mnie.
moja wczoraj
Zatrzymanie przez urząd celny 2016-07-05 11:36 PP Poznań P102
Zwolnienie przesyłki przez urząd celny 2016-07-05 11:55 PP Poznań P102
może na dniach przyjdzie
Po miesiącu i 5 dniach paczka w końcu dotarła (a mogła w 2 tygodnie, bo 3 tyg leżała w Pl), oczywiście nie obyło się bez #!$%@? wszystkich pracowników poczty (wysłałem zjebkę na 10 maili) i na 2 dzień paczka ruszyła, przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)
dzis dostałam taka odpowiedz od poczty, dalej sie tym zaslaniaja!!
Szanowny Panie,

Informujemy, że na stronie Poczty Polskiej został zamieszczony komunikat o opóźnieniach związanych z odprawami celnymi przesyłek zagranicznych. Powodem są utrudnienia płynności pracy w Oddziale Celnym Pocztowym w Warszawie. Uniemożliwia to Poczcie Polskiej terminowe ekspediowanie przesyłek paczkowych do klientów. Poczta Polska ani operatorzy innych krajów nie mają wpływu na pracę służb celnych, procedury wykonywania czynności sprawdzających oraz na termin w jakim